X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

3. edycja konkursu Filmwebu "POWIĘKSZENIE"

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2013 13:30
Konkurs ma na celu wyłonić i wypromować zdolnych młodych ludzi, którzy w przyszłości będą profesjonalnie pisać o kinie.
Audio
  • Michał Walkiewicz Redaktor Naczelny portalu Filmweb o konkursie "Powiększenie"
3. edycja konkursu Filmwebu POWIĘKSZENIE
Foto: materiały promocyjne

Filmweb, największy polski portal filmowy, zaprasza do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu krytycznofilmowego "Powiększenie". Konkurs ma na celu wyłonić i wypromować zdolnych młodych ludzi, którzy w przyszłości będą profesjonalnie pisać o kinie.  Wygrana będzie dla laureatów pierwszym krokiem w zawodowej karierze. SOrganizatorzy szukają autorów, którzy zwrócą uwagę na to, co było do tej pory pomijane, dostrzegą to, co pozostawało niedostrzeżone, i opiszą w swoich tekstach najciekawsze aspekty współczesnego kina.

Na dwie dotychczasowe edycje "Powiększenia" zostały przysłane 754 prace konkursowe. Laureaci konkursu stali się filarami publicystyki Filmwebu, a także innych mediów. Zwycięzca pierwszej edycji, Radosław Osiński, zdobył w tym roku Grand Prix w Konkursie im. Krzysztofa Mętraka. Rok wcześniej na podium w tymże konkursie uplasował się wyróżniony w  I edycji "Powiększenia" Piotr Szcześniak. Zwycięzca II edycji "Powiększenia", Przemysław Pieniążek, został współpracownikiem miesięcznika "Film".

W jury tegorocznego konkursu zasiądą: dr Iwona Kurz (Instytut Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, nominowana do nagrody Nike za książkę "Twarze w tłumie"), Jakub Żulczyk (pisarz i publicysta, autor m.in. "Radia Armageddon" i "Instytutu"), Marta Sikorska (PISF), Przemysław Pieniążek (krytyk filmowy, laureat II edycji "Powiększenia") oraz przewodniczący jury Michał Walkiewicz (redaktor naczelny Filmweb.pl).

Nagrodą w konkursie jest stała współpraca z Filmwebem oraz 3000 złotych. Jury przyznaje także wyróżnienia o wartości 1000 złotych. Dodatkową nagrodę w wysokości 1000 zł za najlepszą recenzję polskiego filmu ufundował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Na prace konkursowe redakcja Filmwebu czeka do 31 lipca.

Czwórka objęła konkurs swoim patronatem.

Posłuchaj co o konkursie Powiększenie mówił gość "Stacji Kultura" - Michał Walkiewicz Redaktor Naczelny portalu Filmweb, klikając ikonę głośnika w prawym, górnym rogu tego artykułu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radiowy Teatr Wyobraźni!

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2013 12:30
Zakończyliśmy kolejny etap konkursu Czwórki na scenariusz współczesnego słuchowiska radiowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Newsroom" - sezon 1. na DVD

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 14:00
Nowy serial twórcy "Prezydenckiego pokera" o kulisach współczesnego dziennikarstwa.
rozwiń zwiń