DJ-ejska noc w Czwórce. Posłuchaj setów klubowych wyjadaczy!

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2012 12:00
W sobotni wieczór na antenie Czwórki działo się totalne szaleństwo: ekipy Deep House Polska, DJ BrainWash i Mia Twin zaprezentowali swoje taneczne sety. Posłuchaj nagrań.
AudioTaneczne szaleństwo zaczeło się jak zawsze od audycji "BE4". Zagościła u nas ekipa Deep House Polska. Na żywo z dużego studia zagrali dla Was: GplusR, NoToMash, Piter Parker, Samuel Wilde, Kuba Otłowski i Bartek Smurlik. Nasi goście zmieniali płyty jak szaleni, by w niecałą godzinę zagrać dla Was jak najwięcej muzyki house - posłuchaj ekipy Deep House Polska!

Gościem "Kluboteki" był DJ BrainWash. Jego przygoda z gramofonami rozpoczęła się w 2006 roku. Od tego czasu stoi za deckami klubów w całej Polsce, jednak najczęściej można go usłyszeć w rodzinnym Trójmieście. Na początku grywał imprezy tematyczne ("Depeche Mode Party"), a z czasem zaczął dopieszczać własny styl, który jest mieszanką indie electro, nu disco i house. Swobodnie czerpie z wyżej wymienionych gatunków to, co najlepsze tworząc oryginalny i jedyny w swoim rodzaju klimat - posłuchaj seta, który zagrał dla nas DJ BrainWash.

W "Basstionie" solidna dawka muzyki z dobrym basem. Zagrali dla Was: Nasty Drop, Vincent i Mia Twin - członkini żeńskiego kolektywu “Twice Dice”, "Fruit Of The Loop" oraz niedawno powstałego "Balkoi Studio" (& WoolNut), która promuje świeże podejście do muzyki i wspólnie z kolektywami organizuje imprezy w różnych miastach Polski. Mia Twin jest ekstrawertycznym dzieckiem drum'n'bassu i muzyki rytmu 4x4, której non stop poszerzające się zainteresowania można aktualnie określić jako bardzo szeroko pojmowaną muzykę elektroniczną - posłuchaj seta Mii Twin.

Czytaj także

DJ Vidis - siła litewskiego odświeżenia

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 19:00
Współautor doskonale znanego słuchaczom Czwórki hitu "Changed", Vidis z duetu Mario & Vidis, na zaproszenie Alexa Kubaczewskiego i Muno.pl, zagrał seta w audycji BE 4!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"BE: 4" w rytmie techno - zagrał Siasia

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 15:00
W tym tygodniu w audycji "BE: 4" sporo muzycznych nowości z całego świata. W studiu Czwórki pojawił się Siasia, który zaprezentował słuchaczom swój godzinny dj set w rytmie techno!
rozwiń zwiń
Czytaj także

CJ Art w "BE: 4"

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2012 15:00
Gościem audycji "BE: 4" był CJ Art, który zagra na imprezie "Ultimate Sound Experience" pod patronatem CZWÓRKI.
rozwiń zwiń