Einmusik: wywiad i set na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 18:32
Einmusik, czyli Samuel Kindermann, berliński DJ i producent muzyczny odwiedził Czwórkę. Posłuchaj wywiadu Aleksa Kubaczewskiego i seta, zagranego przez DJ-a na żywo, specjalnie dla naszych słuchaczy.
Audio


Samuel Kindermann dał się poznać jako niezwykle solidny i kreatywny producent. Dziesiątki ep'ek, dwa albumy, wiele kolaboracji (min. Stimming) oraz własny label (Einmusika) tylko potwierdzają jego ugruntowaną pozycję na rynku, na którą pracował od ponad dekady.

Choć Einmusik wystepuje często na masowych imprezach i gra dla tysięcznych publiczności, nie stroni też od kameralnych, klubowych eventów. – Czasem dla artysty dobrze jest występować przed sporą publicznością, by zaprezentować na przykład swój nowy album, ale generalnie, weekendowo, grywa się na niewielkich imprezach – opowiada Kindermann. – Robię chętnie obie te rzeczy. 

Einmusik często sięga do etnicznych sampli, prezentując własną, elektroniczną wizję najciekawszych muzycznie regionów. Od Bałkanów, poprzez rytmy latynoskie, aż po dźwięki rodem z Czarnego Lądu. Gościł na największych eventach w Europie, w tym na hiszpańskim Sonar czy polskim Mayday, ale po raz pierwszy wystąpi w najbliższą sobotę w Warszawie.

W audycji BE4 zagrał dla Was niesamowicie utalentowany dj i producent, gwiazda berlińskiej sceny klubowej – Einmusik. Posłuchaj seta DJ-skiego, a także wywiadu z artystą, lub obejrzyj je na wideo, klikając w ikonkę kamery.  

Zapraszamy do wysłuchania setu dj-skiego Einmusik.

Zobacz więcej na temat: Europa Warszawa

Czytaj także

Stołeczni DJ-e na szczeblach kariery

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2012 17:15
W audycji "BE4" swój set zaprezentował warszawski DJ, Tika Milano.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"BE: 4" w rytmie techno - zagrał Siasia

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 15:00
W tym tygodniu w audycji "BE: 4" sporo muzycznych nowości z całego świata. W studiu Czwórki pojawił się Siasia, który zaprezentował słuchaczom swój godzinny dj set w rytmie techno!
rozwiń zwiń

Czytaj także

CJ Art w "BE: 4"

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2012 15:00
Gościem audycji "BE: 4" był CJ Art, który zagra na imprezie "Ultimate Sound Experience" pod patronatem CZWÓRKI.
rozwiń zwiń