Robyn – „Dancing On My Own”

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2010 13:45
To pierwszy oficjalny singiel z albumu „Body Talk Pt. 1”.

Robyn to szwedzka wokalistka, prywatnie Robin Miriam Carlsson. Współpracowała z takimi sławami jak Royksopp, Snoop Dogg czy Basement Jaxx. Od 1995 do 2005 wydała cztery studyjne płyty, z których wszystkie osiągnęły w Szwecji status platynowych. Debiut Robyn, zatytułowany „Robyn Is Here” zdobył ponadto platynę w USA, a czwarty album sięgnął po złoto w Wielkiej Brytanii.

Piąte wydawnictwo ma ukazać się w trzech częściach, jako seria trzech minialbumów. Dlaczego? Robyn twierdzi, że ma wiele wspaniałych piosenek i nie ma zamiaru czekać, aż wszystkie zostaną nagrane, a potem zmiksowane. Postanowiła więc wydawać mniejsze zbiory gotowych kawałków, które dopiero razem będą stanowiły całość. Część pierwsza ma się ukazać w połowie czerwca. Na antenie Radia Euro możecie już usłyszeć zapowiadający trylogię kawałek „Dancing On My Own”.

Jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niepublikowane kawałki Hendrixa już w sklepach!

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2010 10:16
Prawdziwa gratka dla miłośników Jimiego Hendrixa. We wtorek ukazała się płyta z niepublikowanymi dotąd utworami mistrza gitary. Na krążku "Valleys Of Neptune" jest aż 12 niewydanych dotąd utworów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debiut płytowy The Boogie Town

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2010 15:52
Album zatytułowany "1" ukazał się nakładem Mystic Production.
rozwiń zwiń

Czytaj także

“Put You Shoes On” – nowa płyta Mariki

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2010 17:21
„Put Your Shoes On/Put Your Shoes Off” już do kupienia w sklepach muzycznych!
rozwiń zwiń