Shy FX na Jam The Club

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2010 08:00
Legenda d'n'b wystąpi w sobotę 23.10 we wrocławskim klubie Lulu Belle Cafe.

W miniony weekend w Warszawie wystartował nowy cykl imprez na klubowej mapie Polski - JAM THE CLUB. Imprezę otworzył rewelacyjny występ Bengi - jednego z najbardziej znanych na świecie producentów dubstepu.

Kolejną gwiazdą cyklu Jam The Club będzie Shy FX – legenda d'n'b, który wystąpi już w najbliższą sobotę 23.10 we wrocławskim klubie Lulu Belle Cafe.

Shy Fx to bez wątpienia ważny filar w rozwoju gatunku d'n'b. To właśnie on w połowie lat 90 pchnął d'n'b z podziemia na listy przebojów za sprawą takich utworów jak "Original Nuttah", "Shake Your Body" czy "Don't Wanna Know". Wspomniany "Original Nuttah" stał się szybko hymnem wszech czasów dla fanów ragga-jungle, a Shy Fx uzyskał status jednego z najbardziej szanowanych producentów tego gatunku.
 
SP:MC to postać, którą mogliśmy już podziwiać na Hospitality Night w ubiegłym roku w Gdańsku. Jeden z najaktywniejszych Mc na scenie D&B. Nominowany w 2003 roku do prestiżowej nagrody Best Breakthrough MC i ponownie w 2009 do Best MC Arena Awards. Swoją działalność poszerzył o produkcję m. in. swojego scenicznego kompana MC Verse, poza tym kolaborował z Breakage wydając z nimi debiutancki album.

Wejścia do zdobycia w audycji "Cztery: Gramy!".

Zobacz więcej na temat: Gdańsk POLSKA Warszawa

Czytaj także

THE CUTS w trasie - nie przegap!

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2010 14:37
Koncerty poleca Czwórka. Zespół był gościem "Magazynu" 18 listopada. Posłuchaj/zobacz!
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Benga otworzył cykl Jam The Club

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2010 17:50
Na pierwszej imprezie z cyklu Jam The Club w stołecznym klubie 1500m2 zagrał DJ Benga w towarzystwie Mc Youngmana. Zobacz zdjęcia!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mc Youngman i DJ Benga - „Ho”

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2010 18:09
"Ho" to efekt współpracy Bengi, czyli jednej trzeciej supergrupy Man Magnetic, z Mc Youngmanem.
rozwiń zwiń