Netsky w Gdańsku w ramach Jam The Club!

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2011 12:06
Po wielkim sukcesie w roku ubiegłym, cykl Jam The Club startuje z nową edycją już 11 lutego 2011! Szykujcie się na najlepszą klubową imprezę w swoim mieście!

Już 11 lutego na pierwszej imprezie w ramach tegorocznej edycji cyklu Jam The Club w gdańskim klubie CSG wystąpi najmłodszy przedstawiciel legendarnej wytwórni Hospital Records – NETSKY. Artysta uznawany jest przez wielu znawców gatunku drum&bass za następcę High Contrasta.

Ten młody Belg jest w tej chwili oczkiem w głowie Hospitala i jednym z najszybciej rozwijających się producentów na połamanej scenie. Na tegorocznej edycji Drum&Bass Arena AWARDS zgarnął nagrody w kategorii "Best Newcomer Producer" i "Best Album".

Obok gwiazdy zaprezentują się przedstawiciele polskiej sceny: Ginne K, Screwball oraz K1lla. Tego wydarzenia żaden fan muzyki drum&bass nie powinien przegapić!

Wejścia do zdobycia na antenie Czwórki.

Polecamy!

Zobacz więcej na temat: Gdańsk

Czytaj także

Jam the Club powraca!

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2011 18:03
Już 11 lutego rusza kolejna odsłona cyklu imprez i koncertów na klubowej mapie Polski - JAM THE CLUB. Imprezy poleca Czwórka!
rozwiń zwiń

Czytaj także

MC Silk nawija w "Czterech: Gramach!" - zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2011 12:00
Rapujący po angielsku i po polsku MC Silk podbija internet. W ciągu kilku dni jego popis na You Tube'ie obejrzało prawie milion użytkowników. Na antenie Czwórki ekskluzywnie nawijał w "Czterech: Gramach!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filozoficzny rock według grupy Kurczat

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2011 11:26
Światło dzienne ujrzała debiutancka płyta zespołu Kurczat zatytułowana "Niezamknięte koło". Muzycy z kapeli byli gośćmi Czwórki.
rozwiń zwiń