Dobremiastock 2011

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2011 12:43
Warmińska odpowiedź na Woodstock uderza po raz czwarty w dniach 14-16 lipca 2011 w Dobrym Mieście. Czwórka zaprasza na imprezę Dobremiastock.

Nie tylko Woodstock czy Ostróda Reggae Festival to imprezy, na których obecność jest obowiązkowa dla każdego, kto słucha, śpiewa i czuje reggae w sercu. Nie można zapomnieć również o ważnej imprezie odbywającej się od 2008 roku w Dobrym Mieście.

W tym roku impreza odbędzie się na terenie stadionu sportowego w Dobrym Mieście. Koncerty odbędą się w dniach 15 i 16 lipca, a wstęp jest całkowicie darmowy!

A wystąpią m.in.:
Bethel
Radikal Guru
Vavamuffin
Junior Stress
Star Guard Muffin
Czaqu
Bas Tajpan & Projektor
EastWest Sound

oraz jedna z najważniejszych gwiazd, grupa z Bośni i Harcegowiny Dubioza Kolektiv, dla której będzie to drugi występ w Polsce. Pierwszy raz zagrali rok temu w Lublinie na "Inne Brzmienia Art ’n’ Music Festival" dając niesamowity i pełen pozytywnej energii koncert.

Dobremiastock towarzyszy jak co roku Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej, na którym zaprezentuje się sześć zespołów, a zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną.

Jednym z laureatów poprzednich edycji jest zespół Kamila Bednarka Star Guard Muffin - ten sam, który zagrał koncert w czwórkowym Ministerstwie Dźwięku.

Tchesky

Zobacz więcej na temat: Kamil Bednarek POLSKA Lublin

Czytaj także

Seven Festival Music & More 2011

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 13:00
Czwórka gorąco poleca Seven Festival Music & More 2011, który odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca. Znamy już pełny program tej imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weź udział w XL Summer Dance Intensive

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 08:00
Już 2 lipca w Darłówku rozpoczną się największe w Polsce warsztaty taneczne – XL Summer Dance Intensive by FNF. To jedyne w swoim rodzaju połączenie tańca, energii, pasji i dobrej zabawy podczas wakacyjnego wjazdu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Labyrinth of Sound 2011 Stalowa Wola

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2011 10:55
Już w sobotę 9 lipca odbędzie się druga edycja festiwalu muzyki elektronicznej Labyrinth of Sound. Zgub się razem z nami w labiryncie dźwięków. Czwórka poleca tę imprezę.
rozwiń zwiń