Arctic Monkeys i DJ Vadim na playliście Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2012 10:45
Brytyjczycy Kochaja Arctic Monkeys. Ich czwarty album "Suck It and See" podobnie jak trzy poprzednie dotarł tam do pierwszego miejsca listy przebojów najlepiej sprzedawanych albumów.

Dużo gorzej było z singlami. Tylko "Don't Sit Down 'Cause I've Moved Your Chair" umiejscowił sie w pierwszej trzydziestce. Pozostałe dwa zatrzymały się w połowie drugiej setki! Ten bilans ma szanse poprawić video do "Black Treacle". Piosenka jest bardzo nośna i ma wszelkie szanse zostać przebojem.

W nieco inny, spokojniejszy nastrój wprowadza nas "Simple As Easy" składu The Electric. Grupa została zalożona przez legendarnego DJ-a Vadima, do której należy także Sabira Jade oraz MC Pugs Atomz. Polacy mają duży wkład w nową produkcję The Electric. Pod remixem widzimy podpis - Złote Twarze (Golden Faces), a i teledysk został zrealizowany przez Kaiju.pl.

Zapraszamy do oglądania i słuchania

Czytaj także

Płyta tygodnia: "40 surfers waiting for the wave" OSZIBARACK

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 15:15
Jest to dojrzały, bardzo emocjonalny i energetyczny zapis, wolny od trendów i mód. "40 surfers..." to hipnotyczne, namiętne melodie i bezkompromisowa, plemienna, wręcz atawistyczna transowość.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Koncert Janka Samołyka w Czwórce! [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2012 06:00
Janek Samołyk to wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek, który w swojej twórczości odwołuje się do dokonań takich artystów jak Mark Kozelek, Marek Grechuta, czy Marek Jałowiecki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Do zdobycia była płyta tygodnia: "40 surfers waiting for the wave" OSZIBARACK

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2012 11:20
Mieliśmy dla Was płytę tygodnia!
rozwiń zwiń