DANNY BYRD w Sopocie - Face The Music!

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 10:00
Po niesamowitym występie na polskiej edycji Hospitality, DANNY BYRD wystąpi 2. lutego w sopockim klubie Sfinks700! Impreza odbędzie się w ramach cyklu Face The Music.

Danny Byrd to jedna z najbardziej znanych postaci w świecie muzyki d'n'b. Inspiracje brytyjskiego DJ'a i producenta sięgają takich nurtów jak house, R&B, rave czy jungle. Był jednym z pierwszych artystów należącym do słynnej wytwórni Hospital.
W 2008 roku światło dzienne ujrzał jego pierwszy, długo wyczekiwany album "Supersized", zawierający uznane "Shock Out" i "Red Mist". Wydanie zyskało ogromną popularność i poparcie, także wśród innych artystów (m.in. Andy C, Annie Mac i Zane Lowe). Idąc za ciosem, kolejny singiel ("Sweet Harmony") wpisał się w kanon utworów jednej z najbardziej znanych wytwórni d'n'b na świecie i spektakularnie wdrapał się na pierwsze miejsca notowań muzycznych.

Drugi studyjny album Brytyjczyka wydany został w 2010 roku ("Rave Digger"). Złotym strzałem tej produkcji okazały się "Ill Behaviour", "We Can Have It All" i "Tonight".

2. lutego 2013, klub Sfinks700 - Sopot, koncert pod patronatem Czwórki!!!


 

Czytaj także

"Electronic Heart” grupy Zebra

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 08:00
Oto krążek zespołu, który, eksperymentuje wokół gatunku muzycznego, jakim jest szeroko pojęty dub!
rozwiń zwiń