Gadżety na wakacje. Co zabrać? [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2014 19:40
- Laptop, tablet, kamera, aparat, mnóstwo kabli, konsola - te wszystkie rzeczy miałem ze sobą na poprzednich wakacjach - przyznał Marcin Kubicki, redaktor naczelny magazynu "T3".
Audio
  • Marcin Kubicki z "T3" opowiedział o gadżetach, które warto zabrać na wakacje (Czwórka/Czwarty Wymiar)
Gadżety na wakacje. Co zabrać? [wideo]
Foto: Glow Images/East News

Na szczęście dla naszych słuchaczy, lista gadżetów, które są naprawdę niezbędne, gdy wyjeżdżamy na wakacje, nie jest aż tak obszerna. - Największy problem, jaki nas dotyka w kontekście wyjazdów i sprzętu elektronicznego, to ich zasilanie. Nowoczesne urządzenia zamiast być bardziej energooszczędne, wymagają od nas częstego ładowania. Najlepszym wyjściem jest powerbank, ale o dziwo to urządzenie w Polsce nie zyskało jeszcze wielkiej popularności - powiedział w "Czwartym Wymiarze" Kubicki.
Za sprawą smartfonów coraz rzadziej zabieramy ze sobą na wakacje odtwarzacze mp3, a nawet kamery video i aparaty fotograficzne. - Jakość, jaką dają nam teraz telefony, jest dla wielu osób wystarczająca. Są smartfony, które rejestrują już obraz i dźwięk w jakości 4K. Przez to jednak mogliśmy nie zauważyć, jak bardzo swój asortyment rozwinęły firmy oferujące ten tradycyjny sprzęt - podkreślił gość Czwórki.
Więcej o gadżetach i urządzeniach, które z pewnością przydadzą się nam podczas urlopu - w zapisie audycji.
ac, pg

Czytaj także

Jeden smartfon na całe życie - czy to możliwe?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2014 10:35
Z badań wynika, że świadomość, że nie mamy ze sobą smartfona jest dla nas równie stresująca jak... przygotowania do ślubu. Dwie trzecie ankietowanych deklaruje, że nie przeżyłoby jednego dnia bez ulubionego gadżetu. To nie przeszkadza nam jednak wymieniać modele na coraz to nowsze. Tylko czy to ma sens?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aplikacje, bez których nie możemy żyć

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2014 12:00
- Dziś aplikacje wyszły już poza obszar smartfonów czy tabletów. Wkrótce może się okazać, że nie będzie już urządzeń, które funkcjonują bez nich. Dotyczy to też sprzętów domowego użytku, jak pralki, czy… odkurzacze - mówi w Czwórce Marcin Kubicki, redaktor naczelny magazynu T3.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koniec kultowych telefonów. Jaka przyszłość czeka Nokię?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 18:46
Firma Nokia powstała w 1865 roku. Wówczas fabryka ta produkowała masę papierniczą, następnie kable i galanterię gumową. Dopiero po przeprowadzce do fińskiego miasteczka o nazwie Nokia narodziła się korporacja, którą znamy dziś. Tam bowiem zaczęto produkować szeroko pojętą elektronikę.
rozwiń zwiń