Beat połączył Karoliny, jogę, balet i fitness

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2016 15:17
- Yoga Beat stało się bazą do nowego systemu treningowego - mówią zgodnie Karolina Erdmann i Karolina Król. - Wspólnie stworzyłyśmy nowy system łączący taniec, balet, fitness i beat - dodają.
Audio
  • Karolina Erdmann i Karolina Król opowiadają o zajęciach na których liczy się beat, joga i balet (Rozbiegani/Czwórka)
  • Artur Kobuszewski "Biegowy Wariat " oraz Rafał Krzeszewski "TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera" opowiadają o biegu Photo Run (Rozbiegani/Czwórka)
Karolina Erdmann
Karolina ErdmannFoto: Ania Powałowska http://www.fotografka.eu/

- Yoga Beat to połączenie tradycyjnych pozycji jogi z elementami fitnessu, tańca, podane z super beatem, super muzyką. Zajęcia są intensywne i jest ekstra - mówi Karolina Erdmann. - Wszystko jest wesołe, dynamiczne, ale odarte z duchowości jogi. To zabieg celowy - wyciągnęłam z jogi samą fizyczność, dodałam do tego dużo ćwiczeń wzmacniających i elementy rozciągające - dodaje. 

Karolina Erdmann Wyciągnęłam z jogi samą fizyczność, dodałam do tego dużo ćwiczeń wzmacniających i elementy rozciągające

Według gościa Czwórki ten zestaw ćwiczeń jest perfekcyjną kombinacją dla ciała i umysłu. Połączenie beatu, fitnessu i baletu uczy zaś trenujących współgrania z muzyką. - Uczymy się słychać muzyki, a nie tylko ją słyszeć - wyjaśnia Karolina Król.

O szczegółach obu wyjątkowych treningów, a także ich niezapomnianej, rodzinnej atmosferze opowiadały w "Rozbieganych". Karoliny zdradziły też szczegóły pracy nad planem nowych zająć i inspiracjach przewiezionych z Nowego Jorku. 

W drugiej części audycji gośćmi Kariny Terzoni byli Artur Kobuszewski "Biegowy Wariat" oraz Rafał Krzeszewski "TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera" opowiadali o biegu Photo Run - posłuchaj.

***

Tytuł audycji: "Rozbiegani"

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Karolina Erdmann, Karolina Król (trenerki)

Data emisji: 12.11.2016

Godzina emisji: 10.08

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sport i muzyka. Czego słuchać, by lepiej ćwiczyć?

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 15:00
- W przypadku jazdy na rowerze każdą muzykę przeliczamy na ilość obrotów - tłumaczy dziennikarz Czwórki i instruktor zajęć grupowych Piotr Galus. - Wolniejszy podkład przyda nam się do jazdy po płaskim terenie, a do podjazdów polecam house.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joga dla dziewczyn z "Seksu w wielkim mieście"

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2016 13:27
Wiele jest rodzajów jogi, to nie zawsze wyciszone, nastrojowe zajęcia, pełne egzotycznych zapachów, świec i medytacji. W wykonaniu Karoliny Erdmann w Yoga Beat dostajemy potężną dawkę energii, muzyki, a wszystko to w zgodzie z rytmem dużego miasta.
rozwiń zwiń