Joga dla dziewczyn z "Seksu w wielkim mieście"

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2016 13:27
Wiele jest rodzajów jogi, to nie zawsze wyciszone, nastrojowe zajęcia, pełne egzotycznych zapachów, świec i medytacji. W wykonaniu Karoliny Erdmann w Yoga Beat dostajemy potężną dawkę energii, muzyki, a wszystko to w zgodzie z rytmem dużego miasta.
Audio
  • Karolina Erdmann z Yoga Beat opowiada o gatunku jogi, który wybrała dla siebie i którego uczyła się w Nowym Jorku (Rozbiegani/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Matthew Kane/Unsplash/CC0

Karolina Erdmann z Yoga Beat dla jogi wywróciła swoje życie do góry nogami. - Ciężko jest zdecydować, że chcesz coś skończyć i zająć się rzeczą, o której całe życie marzyłeś, a jest nierealna, trudna do wyobrażenia, bo pracujesz w biurze, w korporacji od 8 do 18 - mówi gość Kariny Terzoni. - Dla mnie kradzież mojego samochodu była impulsem do zmian - dodaje.

Gość Czwórki - jako osoba aktywna - wybrała Strala Yogę, uczyła się jej w Nowym Jorku u boku Tary Stiles. - Dzięki temu moje życie zyskało nową energię, harmonię i balans - zdradza Karolina. - Ta przygoda odmieniła moje życie, moje otoczenie, otaczam się ludźmi, którzy mnie napędzają -wyjaśnia.

Karolina Erdmann jest bardzo energiczna osobą, dlatego wybrała dla siebie tę "miejską, energetyczną jogę". W Czwórce opowiada, ile jogi jest w tej jodze i co może joga mieć wspólnego z hip-hopem i głośnymi krzykami.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Karolina Erdmann (Yoga Beat)

Data emisji: 10.09.2016

Godzina emisji: 10.10

pj/ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paulina Holtz o relaksie, który daje siłę

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2016 17:00
- Marzę o roli, w której mogłabym wykorzystać moją kondycję. Na przykład Lara Croft - śmieje się Paulina Holtz - aktorka, joginka, biegaczka, a wkrótce także dyplomowana instruktorka kettlebell.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joga czy akrobatyka? A gdyby je połączyć?

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 11:02
Akrojoga łączy w sobie pozycje jogi klasycznej z akrobatyką, ale także z elementami masażu tajskiego.
rozwiń zwiń