zaGRYwka: "Toy Story 3"

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 19:03
Twórcy gier opartych na filmach zazwyczaj nie przykładają się do powierzonego im zadania i efekty ich pracy często bywają mocno niezadawalające. Czy dotyczy to także trzeciej części "Toy Story". Odpowiedź przyniesie zaGRYwka.
Audio
  • Posłuchaj, jak "Czwarty Wymiar" rozpracowuje grę Toy Story 3

Wraz z trzecią częścią kinowych przygód, Chudy i Buzz powrócili do świata gier komputerowych. Dzięki "Toy Story 3" wszyscy fani pixar'owej animacji mogą wcielić się w swoich ulubionych bohaterów i uratować świat zabawek w serii pełnych zabawnych perypetii przygód.

 - Mamy tutaj klasyczne elementy platformowe, mamy wyścigi i łapanie złodziei oraz kooperację, czyli możliwość grania w dwie osoby  - zachwyca się Leszek Smosarski. - Do tego piękna, ciepła, kolorowa grafika i powalająca animacja. Daję 4 gwiazdki na 5 i jestem pod ogromnym wrażeniem.

Zabawa w "Toy Story 3" polega głownie na tym, że biegamy, skaczemy, rzucamy kolorowymi kulkami w naszych przeciwników. Czasem musimy także nieco pogłówkować, skorzystać z pomocy innej zabawki, a czasem nawet połączyć ze sobą zdolności głównych bohaterów, którymi będziemy kierować.

 - Do jednego muszę się jednak przyczepić - mówi gość Kuby Marcinowicza. - Ta gra jest dostępna dla wszystkich powyżej 7 roku życia. Niestety na konsolędostępna jest tylko w wersji angielskiej. A czy nie cudownie by było przygotować polski dubbing. I zaprosić aktorów, którzy użyczali swych głosów postacim w filmie?

"Toy Story 3" umożliwia także wzięcie udziału w trybie rozgrywki o nazwie Toy Box. Gracz zwiedza obszerny świat gry i wykonuje różnego rodzaju zadania zlecane przez zamieszkujące go zabawki. Opcja Toy Box pozwala kreować własne historie i sytuacje - dzięki czemu uatrakcyjnia i znacznie wydłuża rozgrywkę.

 - Tutaj mamy do czynienia z otwartym światem - komentuje ekspert z portalu Electronic Dreams. - I możemy w nim zmieniać, co tylko nam się podoba: postaci, które chodzą dookoła, albo wygląd budynków.

Zobacz, jak wkręcił się w grę Kuba Marcinowicz i dowiedz się jaka ocenę końcową otrzymało Toy Story. Film i nagranie z "zaGRYwki" dołączone sa do artykułu.

kul

Czytaj także

Test gry: Soul Calibur IV – idealna na imprezy

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2011 19:38
Po serii gier wyścigowych, Leszek Smosarski przyniósł do studia Czwórki znakomitą japońską bijatykę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Split Second Velocity": interaktywny wyścig

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2012 18:53
Tu nie ma miejsca na nudne standardy. Agresywną jazdą możemy spowodować wybuch pociągu, który utrudni życie przeciwnikom, albo zrzucić lecący nad nimi śmigłowiec.
rozwiń zwiń
Czytaj także

rozGRYwka: "SmallWorld"

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2012 19:37
Krasnoludy, czarodzieje, amazonki, giganci i orki. 14 gatunków, 20 specjalnych mocy i jeden cel: zwyciężyć inne nacje i zająć jak największe terytorium. "Czwarty Wymiar" testuje "SmallWorld".
rozwiń zwiń