Wesołych Świąt życzy Czwórka

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 17:00
Zobacz interaktywną kartkę świąteczną od Czwórki!
Wesołych Świąt życzy Czwórka

Hoł Hoł!

Pięknych, zaśnieżonych Świąt, prezentów pod Choinką więcej, niż możecie unieść, uśmiechu na każdy dzień i Czwórki w głośnikach, która mamy nadzieję, umili Wam chwile podczas świątecznego leniuchowania!

A póki co - dobrej zabawy!

 

Czytaj także

Świąteczna gorączka - czy warto się przed nią bronić?

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2013 14:50
- Wielu Polaków nie chce czcić świąt na siłę, ani Bożego Narodzenia, ani innych - mówi w Czwórce Agnieszka Nadstawna, coach. - Tymczasem to nasza kultura, ważny element cywilizacji. Jeśli nie będziemy dbali o święta, w pewnym momencie nic nie będzie nas już łączyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Badach: nauka i rozwój to sens mojego życia

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 16:42
- Nigdy nie skupiałem się na karierze, ale na byciu muzykiem, najlepszym jak mogę. Kariera toczy się przy okazji i jest wartością dodaną. Nie zabiegam o nią, najbardziej zależy mi na kontakcie z ludźmi, którzy chcą słuchać muzyki, którą robimy - powiedział muzyk w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szaleństwo kontra zaduma. Jak znaleźć "złoty środek" przed świętami?

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 17:23
Szczęście, pieniądze, zakupy? Te pojęcia w przedświątecznym chaosie wirują nam w głowie. Ale czy warto w ten wyjątkowy czas skupiać się na sklepowej ofercie? Czy nasze rodziny tego właśnie od nas oczekują? Warto zrównoważyć czas spędzony w sklepach z tym wśród najbliższych.
rozwiń zwiń