Koncert Marceliny w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 19:00
W czwartek 14 marca o godz. 18.00 w Czwórce wystąpiła wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka - Marcelina.
Audio
  • Zapraszamy na koncert Marceliny (Pierwsze słyszę/Czwórka)
  • Posłuchaj koncertu Marceliny w Czwórce! (TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem)
Marcelina na koncercie w Czwórce
Marcelina na koncercie w CzwórceFoto: Polskie Radio/Adrian Zając

Koncert, który jest częścią trasy promującej najnowszy album artystki, odbył się w audycji "TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem" Kuby Marcinowicza.

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, jedna z najciekawszych reprezentantek alternatywnego popu w Polsce. Jej koncert w radiowej Czwórce to wyjątkowa okazja, by na żywo usłyszeć materiał z najnowszej płyty "Koniec wakacji" oraz hity z jej trzech poprzednich krążków. Typowa dla Marceliny forma piosenki i melodyjność utworów została wzbogacona elektronicznymi brzmieniami charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia (The Dumplings). Koncerty promujące "Koniec wakacji" wraz z artystką przygotował Daniel Walczak - producent płyt Curly Heads, Dawida Podsiadły i Bokki.

Przypomnijmy, że wokalistka występowała także z artystami, takimi jak Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak czy Urszula Dudziak. Koncertowała również na największych festiwalach w Polsce, tj. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Coke Live, Off Camera czy Przystanek Woodstock.

Artystki można też regularnie słuchać na naszej antenie - jest jedną z prowadzących nową czwórkową audycję "Dziewczyny grają"

marcelina333.jpg
Marcelina: ten człowiek zrobił hit z piosenki o ondulacji

mat.prom./pj/kd/ac

Czytaj także

Szpilersi zagrali w Czwórce. "Był boom i bengers!"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2018 19:00
Na naszej scenie hip-hopowy skład Szpilersi promował płytę "Boom Bengers". Ich występ to nagroda za wyróżnienie w konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno!".  
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rau Performance - Mistrz Sztuki. Posłuchaj koncertu w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 19:03
19 grudnia w studiu koncertowym Czwórki mogliśmy usłyszeć materiał z najnowszej płyty Rau'a pt. "Mistrz Sztuki". Premiera albumu odbyła się 19 października 2018 r. pod patronatem radiowej Czwórki.
rozwiń zwiń