X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

9. Festiwal Dekonstrukcji Słowa "Czytaj!"

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 08:30
Około 30 wydarzeń w ciągu 7 dni, do tego ogromna dawka literackich wrażeń.
Festiwal Dekonstrukcji Słowa Czytaj
Festiwal Dekonstrukcji Słowa "Czytaj"Foto: mat. pras.
Już po raz dziewiąty w Częstochowie odbędzie się festiwal prezentujący niebanalne podejście do literatury. Poza wieloma awangardowymi i niszowymi działaniami w tym roku można spodziewać się m.in. Mariusza Szczygła, Michała Nogasia, Przemysława Czaplińskiego czy też Zyty Rudzkiej. 
Festiwal Dekonstrukcji Słowa "Czytaj!" to interdyscyplinarna impreza, stawiająca w centrum zainteresowania literaturę oraz kulturę słowa, która stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji dla innych dziedzin sztuki. Dlatego słowo staje się tu punktem wyjścia do wielopłaszczyznowych i niczym nieograniczonych eksploracji. Festiwal od samego początku, czyli od 2010 roku, jako oddolna inicjatywa grupy przyjaciół, odbywa się w wielu miejscach w Częstochowie, ponadto w ciągu 7 dni, oferując różnorodne formy obcowania z literaturą, a więc wystawy plastyczne, instalacje artystyczne, performanse, spektakle teatralne, projekcje filmowe, koncerty muzyczne, warsztaty, konkursy, no i przede wszystkim spotkania autorskie.
mat. pras. mat. pras.
Tegoroczna 9. edycja odbędzie się 16 - 22 września. W programie znajdują się już takie nazwiska, jak m.in. Olga Drenda, Zyta Rudzka, Marta Dzido, Anna Mazurek, Mariusz Szczygieł, Bolesław Chromry, Wojciech Chmielarz, Marcin „Okoń” Okoniewski. Ponadto odbędą jeszcze np. panel dyskusyjny i debata, w których udział wezmą m.in. Paweł Tański, Michał Nogaś, Jarosław Szubrycht, Przemysław Czapliński, Adam Regiewicz.
Nie zabraknie więc okazji do spotkań ze znakomitymi osobistościami środowiska literackiego, dyskusji na tematy ważne, poważne oraz wychodzące z niszy i pola kultury popularnej oraz działań prowokujących odbiorców do nieoczywistego wysiłku intelektualnego.
***
mat.pras./kd
Zobacz więcej na temat: Czwórka patronat
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Return To Earth". Niezwykła filmowo-rowerowa wyprawa

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 13:40
Największe wydarzenie rowerowe roku! Film twórców hitu rowerowego "unReal" - "Return To Earth".
rozwiń zwiń