Dużo muzyki, filmy Spielberga i kitesurfing - sposób na niedzielę

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2020 08:59
Zapraszamy na spotkanie m.in. z krytykiem filmowym Jakubem Popieleckim, z którym porozmawiamy o filmach Stevena Spielberga, a także z kitesurferką Paulą Ziółkowską. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/hurricanehank

KBR kiteboarding blazej-ozog_2 1200.jpg
Kiteboarding. Zawrotne prędkości, niezwykłe kolory, dobra zabawa

Filharmonia w pigułce 8.45-9.00 - rosyjska zima w I Symfonii Piotra Czajkowskiego "Zimowe marzenia". Zaprasza Piotr Wierzbicki.

Co Was kręci 11.00-12.00 - kitesurfing w Polsce na początku spóźnionego sezonu - zapraszamy na spotkanie z przedstawicielką szkółki kitesurfingowej - Paulą Ziółkowską  z Aloha Team i Maciejem Rutkowskim, zawodnikiem windsurfingowym.

ZOBACZ TAKŻE Koronawirus a branża filmowa. Kryzys czy nowe rozdanie? >>>

Hrapkowidz 14.00-15.00 - ponownie wracamy do filmów Stevena Spielberga - tym razem z krytykiem filmowym Jakubem Popieleckim Błażej Hrapkowicz porozmawia o "Parku Jurajskim". Wysłuchamy też relacji z Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Funkadelia 17.00-19.00 - nowa płyta Run the Jewels, SLy5thAve, syntezatorowo-klubowe brzmienia (Marquis Hawkes dla UTTU, Nelson Of The East, Quaid dla Apron), japoński city-pop, Moodyman, dyskotekowo-soulowy duet Soul Persona & princess Freesia, Moodymann, Jayda G, Titeknots etc. Zaprasza Marcin Hubert, czyli Harper. 

ZOBACZ TAKŻE Gooral powraca z nową płytą - "Ethno electro 2" >>>

Muzyka Dobrego Słowa 20.00-21.00 - Przemek Goławski zaprasza na muzyczne Lednickie spotkanie młodych i na przegląd chrześcijańskiego wkładu w Hot16 Challenge.

***

mat. pras./kd

 

Czytaj także

Kamp!: zaczęliśmy słuchać siebie i wróciliśmy do melodii

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2020 14:00
"Play me dirty" to pierwszy z zaplanowanych na ten rok singli grupy Kamp!. - Nie jest tajemnicą, że w ubiegłym dotarliśmy do punktu, w którym przyszłość zespołu stanęła pod znakiem zapytania. Przy pracy nad tym numerem uwierzyliśmy, że jeszcze coś z nas będzie - wspomina Michał Sodowy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wydaj płytę z Będzie Głośno". Zgłoś swój zespół i wydaj z nami płytę!

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2020 11:16
Czwórka poszukuje młodych muzyków, którym wyda debiutancki album w ramach audycji "Będzie Głośno!". Jedyne warunki? Należy mieć gotowy, nagrany materiał na płytę i nie posiadać kontraktu wytwórnią muzyczną. Chętni mogą się zgłaszać od 5 czerwca do 17 lipca 2020 roku.
rozwiń zwiń