X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rusza Czwórka – Program 4 Polskiego Radia.

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2010 18:28
2 sierpnia Polskie Radio Euro zmienia się w Czwórkę. Oferta programowa i muzyczna pozostają bez zmian.
Audio

2 sierpnia Polskie Radio Euro zmienia się w Czwórkę – Program 4 Polskiego Radia. Nowe logo i nowe barwy – połączenie kolorów: żółtego i czarnego – symbolizują dynamizm i alternatywny charakter stacji. Oferta programowa i muzyczna pozostają bez zmian: w Czwórce usłyszycie tę samą doskonałą i zróżnicowaną stylistycznie muzykę, frapującą, odważną publicystykę i charyzmatycznych prowadzących.

„Zmiana nazwy jest logicznym dopełnieniem nazewnictwa pozostałych anten Polskiego Radia. Skoro mamy Jedynkę, Dwójkę i Trójkę, to Czwórka wydaje się oczywista i naturalna. W oficjalnych dokumentach Czwórka – niezależnie od nadanej nazwy handlowej – zawsze funkcjonowała jako Program 4, dlatego zmiana ta nie powinna budzić niczyjego zdziwienia” – tłumaczy Krzysztof Łuszczewski, dyrektor – redaktor naczelny Programu 4 Polskiego Radia – „Jesteśmy jednym z pięciu programów Polskiego Radia, integralną częścią największego nadawcy publicznego, więc dlaczego z tego potencjału nie korzystać?” – dodaje.

Grupa słuchaczy, do której kierowany jest Program 4 pozostaje bez zmian. Są to ludzie w wieku 20-40 lat, poszukujący nowości, młodzi lub czujący się młodo, aktywni, zainteresowani nowymi technologiami i dobrą muzyką. To ludzie, którzy lubią szybkie tempo, wyznaczają nowe trendy i są głodni pozytywnych wrażeń. Cenią oryginalne audycje autorskie, nową  muzykę i aktualności, prezentowane przez znakomity, doświadczony i pełen energii zespół dziennikarzy. Wszystko to – i jeszcze więcej! – znajdą na antenie Czwórki.

Zmianie nazwy i logo towarzyszą letnie akcje antenowe. Pierwszym projektem po zmianie nazwy będzie letnia akcja na wybrzeżu bałtyckim pod hasłem „Wielkie plażowanie”. W planach są także odwiedziny w największych miastach, gdzie Czwórka zaprezentuje się bezpośrednio jej dotychczasowym fanom i potencjalnym nowym odbiorcom. W ramach akcji „Czwórka w wielkim mieście” dziennikarze Programu 4 zdradzą słuchaczom tajemnice dobrej zabawy i rozrywkowy potencjał polskich metropolii.

Zapraszamy!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wielkie plażowanie z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2010 19:00
Ten tydzień Czwórka spędza nad Bałtykiem. Na wspólne plażowanie zapraszają: Justyna Dżbik, Kuba Marcinowicz, Duże Pe i Filip Rudanacja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

The Count and Sinden - "After Dark"

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2010 19:23
Nowość na playliście Czwórki zapowiada płytę długogrającą, która ukaże się pod koniec sierpnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chcemy ujednolicić nazwy stacji Polskiego Radia"

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2010 09:20
Dyrektor Programu 4 powiedział na antenie "Sygnałów Dnia", że zmiana nazwy stacji ma na celu ujednolicenie nazw wszystkich anten Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa Czwórka dopełni ofertę Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2010 09:00
Chcemy być okienkiem, które otwiera Polskie Radio na świat nowych technologii.
rozwiń zwiń