Jakub Chuptyś, wieczne lato i social media - słuchaj nas w czwartek

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2020 14:48
Zaprosimy na audycję "Jakuba "Gargamela" Chuptysia, pełną muzyki, wieczorem będzie też spotkanie z Natalią Partyką, tenisistką stołową. Wcześniej - wizyta w Filmotece Narodowej i spotkanie ze specjalistą od social mediów.
Jakub Chuptyś w Polskim Radiu
Jakub Chuptyś w Polskim RadiuFoto: Czwórka

Stacja Kultura 10.00-12.00 - zapowiedź wakacyjnego programu Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego "Wieczne lato" z plenerowymi seansami. Jakie filmy będzie można zobaczyć?

Dajesz radę 14.00-15.00 - Z zawodu jestem… Specjalistą od social mediów. Jak zostać skutecznym specjalistą od mediów społecznościowych?

Strefa sportu 21.30-22.00 - gościem Norberta Michalaka będzie Natalia Partyka - tenisistka stołowa, która opowie o przygotowaniach do mistrzostw Europy i do igrzysk.

Pogłos 22.00-00.00 - Kuba Chuptyś, znany jako Gargamel, zaprezentuje  trzy najnowsze utwory Drake’a. Poznamy także kulisy jego współpracy z  brytyjskim raperem Headie One. Ponadto nie zabraknie kompozycji z wersji deluxe, niedawno wydanego debiutanckiego albumu PopSmoke’a - Shoot for the Stars, Aim for the Moon.  

Literatura

Godz. 8.30 - W "Kąciku literackim" polecamy interpretację wiersza „Mówię do ciebie cicho” Rafała Wojaczka w wykonaniu Bisza.

Godz. 8.35 - fragmenty cyklu swojej książki "SybirPunk Vol.2" czyta  Michał Gołkowski.

Godz. 10.45 - "Lizbona, miasto, które przytula" Weroniki Wawrzkowicz-Nasternak i Marty Stacewicz-Paixao, czyta Weronika Wawrzkowicz.

Godz. 15.45 - Adam Bauman czyta fragmenty książki "Pilot ci tego nie powie" Patricka Smitha. 

 mat. pras./kd

Czytaj także

Lil Peep kontra "nowy 2Pac" - kogo warto posłuchać?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 15:01
Oto najciekawsze koncerty hip-hopowe tej jesieni według Czwórki: prawdziwy gangster, bożyszcze nastolatek, najsłynniejszy sad boy i wiele innych zaskakujących postaci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

RAUtorska RAUdycja RAUdiowa w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 12:36
Do zespołu Czwórki dołącza RAU, muzyk znany z nietuzinkowych produkcji na pograniczu elektroniki i hip-hop’u. Od 4 października będzie można słuchać jego autorskiej "RAUdycji", czyli "wszystkiego, co chcielibyście usłyszeć od RAU, a boicie się zapytać".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pogłos 156., czyli trzecie urodziny audycji

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 22:00
W programie dominują najświeższe brzemienia zza Oceanu, dalekie od list przebojów.
rozwiń zwiń