Rozpoczął się Up To Date Festival. Co się będzie działo?

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2021 11:49
Dziś zaczyna się Up To Date Festival. W dniach 3 do 5 września w Białymstoku nie zabraknie dobrej muzyki również na Czwartej Scenie Czwórki. Wydarzenie będziemy relacjonować na antenie przez cały weekend.   
Up To Date Festival. Na scenie Harper
Up To Date Festival. Na scenie HarperFoto: Radek Kamiński

Od ponad dekady UTDF odwiedza kazdego roku ponad 10 tys. gości, wydarzenia festiwalowe mają zaś swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich. Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

up to date festival 2020 1200 gal2.jpg
Up To Date Festival - to już dziś Nie zabraknie Czwartej Sceny Czwórki

Tak jak w przypadku poprzednich edycji, występy artystów można oglądać także na naszej scenie. Czwarta Scena Czwórki pojawia się od 2016 roku, od tamtej pory gościliśmy wielu artystów dużego kalibru. W pierwszym dniu Festiwalu wystąpią Młody Dzban, wh0wh0, Zdechły Osa i RAU ze specjalnie przygotowanym DJ-skim setem.

Posłuchaj
06:34 Czwórka/ Najlepszy Dzień Tygodnia przygotowania UTD 03.09.2021.mp3 Gosia Jakubowska opowiada o ostatnich przygotowaniach do Up To Date Festival (Najlepszy Dzień Tygodnia/Czwórka)

W najbliższych dniach porozmawiamy z artystami, organizatorami i uczestnikami festiwalu. Będą także audycje specjalne - SPRAWDŻ SZCZEGÓŁY >>>

*** 

mat.pras/aw


Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA
Czytaj także

Pogłos 145. Mike Dean, Kanye West - hip-hopowe muzyczne uderzenie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 22:01
"Pogłos" otworzyły kompozycje Mike’a Deana. - O tym artyście wspominałem już wiele razy przy okazji jego genialnych solówek gitarowych, i omawiając jego wkład w rozwój no brzmienia Travisa Scotta, czy Kanyego Westa, który nie raz posiłkował się geniuszem tego artysty - opowiadał Gargamel.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grupa "Hai". Między rockiem a poezją

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 22:01
"Hai" oznacza określenia "organiczny, żywy". - Taki też jest ten projekt - opowiadał wokalista i gitarzysta, a także twórca grupy Eddie.
rozwiń zwiń