The Prodigy "World’s on fire"

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2011 14:19
Wydawnictwo "World’s on fire" jest pierwszym koncertowym albumem The Prodigy. Albumy do zdobycia na naszej antenie!

Podczas wyprzedanego koncertu "Warrior’s Dance Festival" w Milton Keynes Bowl, można było usłyszeć największe przeboje zespołu - Omen, Firestarter, Breathe, Warrior’s Dance, Smack My Bitch Up oraz wiele innych. To niesamowite wydarzenie będzie dostępne w formatach CD/DVD oraz CD/Blu-ray.

Dla wszystkich, którzy przegapili koncert w Milton Keynes Bowl, zespół przygotował album live w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

- Nigdy nie byłem zainteresowany zrobieniem koncertowego DVD, jednak tu mamy do czynienia z albumem audio i DVD razem! W ogóle nie interesowała mnie idea koncertowego wydawnictwa i jeśli mogę być szczery, to nie lubię koncertowych albumów, więc nie ekscytowałem się nimi. Ale kiedy Duggers (Paul Dugdale) zaczął pokazywać mi zdjęcia, które zrobił, zacząłem myśleć, że dobrym pomysłem jest zebrać kilka utworów. Może udostępnić je online albo coś takiego. Prawda jest taka, że udało mu się ściągnąć dużo sprzętu, dzięki któremu mieliśmy wiele świetnych zdjęć. Kiedy zaczęliśmy układać je razem, okazało się, że materiał ma energię i zacząłem ciepło myśleć o tym projekcie. Podobało nam się to, co widzimy i słyszymy i to był jedyny powód dla którego zrobiliśmy koncertowy album – mówił o inicjatywie Liam Howlett, który czuwał nad całością. 

"World’s on fire" jest płytą tygodnia w Czwórce! Słuchajcie nas uważnie. Do końca tygodnia albumy do zdobycia na naszej antenie!

pz/KaW

Czytaj także

Katy B - "On a Mission"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2011 15:30
Katy B "On a Mission" Czwórkową płyta tygodnia! Albumy do zdobycia na naszej antenie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Clapham South zagrał w Czwórce - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2011 20:30
Clapham South zabiera słuchaczy do elektronicznego ogrodu dźwięków, które kołyszą jak morze marzeń, a czasem wznoszą się jak mgła. Usłyszcie i zobaczcie !
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tybet – spojrzenie z innej perspektywy, czyli "Teznacznie" - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2011 14:30
Czwórka patronuje najnowszej płycie Tybeta - "Teznacznie". To pierwsze legalne wydawnictwo rapera.
rozwiń zwiń