Czwórka w Arenie Lodowej. "Na łyżwach też dajemy radę!"

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2018 14:10
- Lód w Arenie Lodowej jest świetnie przygotowany i zachęca do tego, żeby jeździć, ścigać się, a nawet tańczyć - przekonuje Norbert Michalak i zaprasza na spotkanie z Czwórką w Tomaszowie Mazowieckim.
Audio
  • O tym, co dzieje się w Arenie Lodowej opowiada Norbert Michalak i jego goście (Pasjonauci/Czwórka)
  • Jak stawiać pierwsze kroki na łyżwach? (Hotspot/Czwórka)
Czwórka w Tomaszowie Mazowieckim. tak się bawiliśmy
Czwórka w Tomaszowie Mazowieckim. tak się bawiliśmy!Foto: Czwórka

Na miejscu od godz. 12.00 do 16.00 na "wolnej ślizgawce" czekali na Was czwórkowi sportowcy - Norbert Michalak i Maciek Filipowicz. W naszym studiu pojawili się goście specjalni - zawodnicy, trenerzy i osoby obsługujące lodowisko.

Arena Lodowa to zadaszone lodowisko w Tomaszowie Mazowieckim, na którym można trenować łyżwiarstwo szybkie, łyżwiarstwo figurowe, hokej i short track. Jednocześnie to jeden z największych tego typu konstrukcyjnie obiektów w Polsce!

***

Relację z lodowiska prezentowaliśmy w "Wiadomościach Czwórki", a także w "Pasjonautach"  i w "Hotspocie", a w poniedziałek (5.02) polecamy się w "Strefie Sportu".

mat. prasowe/kul/kd

Czytaj także

OSCYP. Jak jamują snowboardziści?

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 15:30
W ostatni weekend stycznia na stoku Kotelnica spotkają się snowboardziści, aby zmierzyć się w walce o tytuł najlepszego zawodnika. - OSCYP odbędzie się już po raz 10., a taki jubileusz zobowiązuje. Organizatorzy przygotowali kilka nowości - m.in. "Staruch Jam", w którym wezmę udział - mówi snowboardzista, Aleksander Lange.
rozwiń zwiń