OSCYP. Jak jamują snowboardziści?

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 15:30
W ostatni weekend stycznia na stoku Kotelnica spotkają się snowboardziści, aby zmierzyć się w walce o tytuł najlepszego zawodnika. - OSCYP odbędzie się już po raz 10., a taki jubileusz zobowiązuje. Organizatorzy przygotowali kilka nowości - m.in. "Staruch Jam", w którym wezmę udział - mówi snowboardzista, Aleksander Lange.
Audio
  • OSCYP Snowboard Contest - oto szczegóły tegorocznej edycji (Co Was Kręci/Czwórka)
Aleksander Lange i ekipa Co Was Kręci - Hanna Dołęgowska i Mateusz Fusiarz
Aleksander Lange i ekipa "Co Was Kręci" - Hanna Dołęgowska i Mateusz FusiarzFoto: Czwórka

Czytaj także
snowboard 1200.jpg
Chcesz uniknąć kontuzji na stoku? "Wzmocnij swoje mięśnie"

OSCYP Snowboard Contest to największe i najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce. W tym roku odbędą się 28 stycznia w Białce Tatrzańskiej, a Staruch Jam, czyli pojedynek weteranów, będzie jedną z atrakcji jubileuszowej edycji. - Od samego początku w OSCYP-ie chodziło o to, by stworzyć imprezę dla ludzi, którzy sami ją sobie przygotują. Najpierw pojeżdżą, potem przeprowadzą zawody i wreszcie razem będą się z tego cieszyć, bez względu na wiek i stopień zaawansowania - wyjaśnia gość Czwórki.

Więcej o poszczególnych konkurencjach i programie tegorocznej edycji, roli Czwórki na OSCYP-ie oraz... nieśmiałości snowboardzistów w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzą: Hanna Dołęgowska, Mateusz Fusiarz

Goście: Aleksander Lange (snowboardzista)

Data emisji: 21.01.2018

Godzina emisji: 11.05

kul

Czytaj także

Tylko dla Orlic. O dziewczynach, które na motorach zdobywają świat

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 11:10
W ubiegłym roku przejechały Himalaje. Przed nimi Kirgistan. - Po latach pracy jako prawnik i kilometrach przejechanych w męskim gronie postanowiłam skrzyknąć dziewczyny i razem z nimi zdobywać świat - opowiada Ola Trzaskowska, organizatorka motocyklowych wypraw "Tylko dla Orlic".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mateusz Zielonka o pasji do deskorolki, surfingu i... gotowania

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2018 17:05
- Zaczęło się dość naturalnie. Na nartach jeździłem od dzieciństwa. W wieku dziesięciu postanowiłem spróbować się na desce snowboardowej, reszta potoczyła się naturalnie - opowiadał Mateusz Zielonka, skate, snowboardzista i surfer.
rozwiń zwiń