Digitalism, Catz 'n Dogz i Last Robots na SnowFest 2023

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2023 12:00
- W tym roku nasz festiwal odwiedzi m.in. duet Digitalism, który jak żaden inny potrafi zadbać o energię na parkiecie - zapowiadał w rozmowie z Czwórką dyrektor artystyczny SnowFest 2023 Igor Fleiszer. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Czwórki.
Duet Digitalism
Duet DigitalismFoto: mat. prasowe

Gwiazdy drum'n'bassu zimę spędzają w Australii

To będzie jubileuszowa odsłona największego muzycznego święta w samym środku zimy. SnowFest 2023 jak zwykle odbędzie się w Szczyrku - w pierwszy weekend marca. - W doborze artystów kieruje się dobrą energią, bo SnowFest to festiwal zimowy, więc musimy odpowiednio rozgrzać naszych gości - opowiadał organizator imprezy. - O ile rok temu bookingi nie sprawiały nam większej trudności z powodu trwającej pandemii, o tyle w tym roku było z tym naprawdę ciężko. Takich zimowych wydarzeń jest mnóstwo nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. A artyści reprezentujący scenę drum'n'bass o tej porze roku najchętniej odwiedzają Australię i Nową Zelandię. 

Goldie przyjedzie do Szczyrku z Tajlandii

Po dziesiątkach telefonów i setkach maili udało się do Szczyrku zaprosić gwiazdy muzyki elektronicznej - wśród nich Goldiego. - Szef kultowej wytwórni  Metalheadz i uosobienie muzyki bassowej wystąpi z jednym z najprężniej rozwijających się autorów tekstów na bristolskiej scenie muzycznej - Medic MC. Przyjedzie do nas z Tajlandii, gdzie na co dzień mieszka. Występ na SnowFeście będzie właściwie jego jedynym występem w tym czasie w Europie i pierwszym od wielu miesięcy - zdradza rozmówca Kacpra Ponichtery.

Na festiwalu pojawi się także wcześniej ogłoszony legendarny Dimension, uwielbiani w kraju nad Wisłą Fisz Emade Tworzywo, zaskakujący Bass Astral, wszechstronna An On Bast oraz liryczny mistrz asthma, wielbiony przez snowfestową publiczność pół człowiek, pół raper - Grubson, unikatowy projekt Rysy oraz powracających po latach do występowania na festiwalowych scenach - Pendulum.

Goldie - Temper Temper (Official Music Video) | London Recordings

Zobacz też:

SnowFest Festival Powered By Tauron 2022 | Official Aftermovie | SnowFest Festival

SnowFest festiwalem duetów

W naszym najnowszym ogłoszeniu - oprócz Digitalism - pojawili się także duet Catz 'n Dogz, który w tym roku świętuje 20 lat obecności na elektronicznej scenie, duet CLS & Wax, którego muzykę w swoich setach bardzo często grywają takie gwiazdy gatunku jak Grooverider czy LTJ Bukem, oraz rezydenci SnowFestu - duet Last Robots - wymienia Igor Fleiszer. - O oprawę audiowizualną zadba Visualism - wznoszący od lat sztukę wizualną na najwyższy stopień podium oraz jakości. Od samego początku Czwórka jest patronem festiwalu. W tym roku też będziemy w Szczyrku i zdamy Wam relację z tego, co dzieje się na stoku i na scenie.

Posłuchaj
09:19 CZWÓRKA Wieczor Rezydentow - snowfest 25.01.2023.mp3 SnowFest 2023 - za nami drugie ogłoszenie artystów (Wieczór Rezydentów/Czwórka)

*** 

Zobacz też:

Na tegoroczny SnowFest zapraszamy 3-4 marca do Szczyrku. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Czwórki. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Patronaty Czwórki <<<

kul/kor/kd

Czytaj także

12 cali na godzinę. Głębokie loty Vidno

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2022 20:50
Vidno to pseudonim artystyczny Jakuba Sawickiego – didżeja, producenta i pomysłodawcy Audiobaru – imprezy towarzyszącej festiwalowi Audioriver.
rozwiń zwiń
Czytaj także

SnowFest 2023. Digitalism i Catz 'n Dogz dołączają do line-upu festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2023 12:00
- W tym roku nasz festiwal odwiedzi m.in. duet Digitalism, który jak żaden inny potrafi zadbać o energię na parkiecie - zapowiada dyrektor artystyczny SnowFest 2023 Igor Fleiszer. - Tak brzmiałby Daft Punk, gdyby w składzie miał jeszcze perkusistę. 
rozwiń zwiń