SnowFest 2023 - Catz 'n Dogz i Last Robots na scenie. Muzyczne święto w Szczyrku

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2023 08:00
Odwiedziliśmy największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. SnowFest 2023 odbył się pod patronatem Czwórki, a my sprawdziliśmy, co działo się w Szczyrku.
Last RobotsSnowFest Festivalmat. prasowe
Last Robots/SnowFest Festival/mat. prasoweFoto: SnowFest Festival/mat. prasowe

Odbyła się jubileuszowa odsłona największego muzycznego święta w samym środku zimy, czyli SnowFest 2023 w Szczyrku. Na to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro zaprosiliśmy 3-4 marca, a całość odbyła pod patronatem Czwórki.  

Przez dwa dni dziennikarze stacji relacjonowali przebieg imprezy i nadawali specjalne audycje: Norbert "Dj Bert" Borzym poprowadził ze Szczyrku sobotnią "Klubotekę", a Jeremi Angowski podsumuje wydarzenie od strony sportowej w niedzielnej audycji "Co Was kręci" po godz. 11.00.

Zobacz też:

Na SnowFest 2023 zagrali m.in. Digitalism i Catz 'n Dogz - z czołówki niemieckiej i polskiej sceny elektronicznej, legendarny Dimension, zaskakujący Bass Astral, wszechstronna An On Bast, unikatowy projekt Rysy oraz powracający po latach do występowania na festiwalowych scenach - Pendulum. - W doborze artystów kierowaliśmy się przede wszystkim dobrą energią, bo SnowFest to festiwal zimowy, więc musimy odpowiednio rozgrzać naszych gości - opowiadał w rozmowie z Czwórką organizator imprezy Igor Fleiszer. 

SnowFest Festival Powered By Tauron 2022 | Official Aftermovie | SnowFest Festival

Nieodłącznym elementem każdej edycji festiwalu są sportowe zmagania najlepszych zawodników w Polsce. SnowFest Games Accelerated by Taycan to jedno z największych i najbardziej widowiskowych wydarzeń feestyle’owych w tej części Europy. W tym roku w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika zmierzyła się czołówka polskiej sceny snowboardowej oraz freeski, dla których zimowe sporty ekstremalne to prawdziwa pasja i sposób na życie.

Zobacz też:

***

mat. pras./kd

Czytaj także

SnowFest 2023 - sport i dobra muzyka w Szczyrku. Będzie się działo

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2023 10:16
Dimension, Digitalism, Goldie, Catz’n Dogz, Grubson, Rysy, Last Robots pojawią się podczas tegorocznej, dziesiątej odsłony festiwalu SnowFest. - Działamy dalej - zapewniał Igor Fleischer, szef artystyczny imprezy, która odbywa się od początku pod patronatem Czwórki. 
rozwiń zwiń