SnowFest 2023. Zapraszamy na relację ze Szczyrku

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2023 18:26
W programie zaprosimy m.in. na tegoroczną odsłonę festiwalu SnowFest. Powiemy też, jak przygotować się do górskiej wyprawy, a gościem będzie himalaista Leszek Cichy.
W niedzielę spotkacie nas na stokach
W niedzielę spotkacie nas na stokachFoto: Ditty_about_summer/Shutterstock.com

W pierwszej części programu zaprosimy na relację z zawodów snowboardowych i freeski na SnowFest - rozmowy ze snowboardzistami i narciarzami po konkursach BIG AIR pod skocznią narciarską w Szczyrku. 

To będzie jubileuszowa odsłona największego muzycznego święta w samym środku zimy. SnowFest 2023 jak zwykle odbędzie się w Szczyrku - w pierwszy weekend marca. W programie w niedzielne przedpołudnie sprawdzimy, co wydarzy się podczas tegorocznej odsłony wydarzenia.

- W doborze artystów kieruje się dobrą energią, bo SnowFest to festiwal zimowy, więc musimy odpowiednio rozgrzać naszych gości. W tym roku nasz festiwal odwiedzi m.in. duet Digitalism, który jak żaden inny potrafi zadbać o energię na parkiecie - zapowiadał dyrektor artystyczny SnowFest 2023 Igor Fleiszer. Na zimową scenę udało się zaprosić także inne gwiazdy muzyki elektronicznej - wśród nich Goldiego. Zagrają też legendarny Dimension, uwielbiani w kraju nad Wisłą Fisz Emade Tworzywo, zaskakujący Bass Astral, wszechstronna An On Bast oraz liryczny mistrz asthma, wielbiony przez snowfestową publiczność pół człowiek, pół raper - Grubson, unikatowy projekt Rysy oraz powracających po latach do występowania na festiwalowych scenach - Pendulum.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Patronaty Czwórki <<<

Gościem Czwórki w drugiej części audycji będzie Leszek Cichy, himalaista i geodeta, który skompletował Koronę Ziemi. Porozmawiamy m.in. o tym, jak ekonomicznie chodzić po górach. Na szlaku często zapominamy o tym, że górskie wędrówki to nie tylko dobra zabawa i znakomity sposób na spędzanie czasu, ale także żywioł, który niejednokrotnie może nas zaskoczyć. 

Zobacz także:

***

Na audycję "Co Was kręci" zapraszamy w niedzielę (05.03) po godz. 11.00. Program poprowadzi Jeremi Angowski.

kd


Czytaj także

Brelok Banked Slalom 2022. Jesteśmy na Czarnym Groniu

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2022 12:13
Brelok Banked Slalom, to zawody snowboardowe, podczas których w luźniej i przyjacielskiej atmosferze zawodnicy ścigają się po torze pełnym band, muld i innych przeszkód. Czwórka objęła to wydarzenie swoim patronatem.
rozwiń zwiń