Anna Rogowska - mistrzyni najwyższych lotów

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2015 13:00
Słynna polska tyczkarka w tym roku zakończyła karierę, ale nie zrezygnowała ze zdrowego trybu życia. Nam zdradzi przepis na dobre samopoczucie.
Anna Rogowska zajęła m. in. piąte miejsce w finale rywalizacji kobiet w skoku o tyczce podczas halowych lekkoatletycznych mistrzostw świata w sopockiej Ergo Arenie w 2014 roku
Anna Rogowska zajęła m. in. piąte miejsce w finale rywalizacji kobiet w skoku o tyczce podczas halowych lekkoatletycznych mistrzostw świata w sopockiej Ergo Arenie w 2014 rokuFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Anna Rogowska była mistrzynią świata i medalistką olimpijską, a teraz przygotowuje się do startu w półmaratonie. Nic dziwnego skoro sportem zajmowała się od dziecka.         

Zanim zaczęła skakać o tyczce grała w siatkówkę, koszykówkę i biegała na 100 m przez płotki. Później zmieniła konkurencję na skok o tyczce, a teraz znów zamierza wrócić na bieżnię. I między innymi o tym porozmawiamy z naszym wyjątkowym gościem.

***

Na "4 bieg" zapraszamy w niedzielę (27.12) w godz. 12.00-13.00. Audycję prowadzi Piotr Galus.

kul

Czytaj także

Przejdź na weganizm i zostań… sportowcem!

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 18:08
Strąk Man, czyli Adam Sułowski, weganin, który niedawno startował w podwójnym Ironmanie udowadnia, że mięso nie jest nam niezbędne, by żyć na sportowo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kaszuby stają się polską stolicą... narciarstwa?

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 10:30
Wybierzemy się na Kaszuby, które szykują się do sezonu zimowego. Narciarstwo, nordic walking - co jeszcze możemy tam robić?
rozwiń zwiń