Sporty sylwetkowe. Gdy liczy się wygląd...

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 17:45
Atrakcyjne i wysportowane ciało, wyraźna muskulatura - w sportach sylwetkowych o zwycięstwie zawodnika decyduje to, jak wygląda.
Audio
  • Trener Marcin Jabłoński i zawodniczka Ilona Rybarczyk o sportach sylwetkowych (4 bieg/Czwórka)
Zawody fitness bikini przypominają wybory miss
Zawody fitness bikini przypominają wybory missFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Kiedyś sportami sylwetkowymi zajmowali się zawodowi kulturyści z nienaturalnie przerośniętą muskulaturą. Dziś wymogi zostały złagodzone, a w zawodach bierze udział wielu amatorów. - Przez chwilę wydawało się, że kulturystyka odeszła w stronę wynaturzenia, w latach 90. sylwetki zaczęły wyglądać jak z komiksów i kreskówek. Teraz odrodziła się estetyka i pojawiły się nowe dyscypliny: kulturystyka klasyczna, męska sylwetka i fitness bikini - mówi trener Marcin Jabłoński.

Z audycji dowiecie się, dlaczego zawodnicy sportów sylwetkowych smarują swoje ciała brązowym fluidem, a także po ilu tygodniach treningów można zobaczyć pierwsze zmiany w wyglądzie ciała.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Marcin Jabłoński (trener, dietetyk) i Ilona Rybarczyk (zawodniczka fitness bikini)

Data emisji: 6.03.2015

Godzina emisji: 12.00

mg/mc

Czytaj także

Trening fitness w Czwórce. Zobacz, co się działo!

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2015 18:20
Za oknem lato w pełni, dlatego warto wyjść z sal treningowych i poćwiczyć na świeżym powietrzu. Kilka ciekawych układów zaprezentowali w studiu Czwórki instruktorzy tej dyscypliny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Plaża nad Wisłą - największy fitness w kraju

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2015 10:00
W "Plażowej" w Warszawie ruszyła specjalna strefa treningowa. Codziennie, do końca września, miłośnicy aktywności fizycznej mogą wziąć udział w bezpłatnych treningach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lansowi na siłowni mówimy "nie" i idziemy w plener

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2015 17:00
Na siłowni nie wszyscy czują się komfortowo, szczególnie, kiedy inni ćwiczący mają świetne sylwetki i modne ubrania. Dlatego dziś szukamy sposobów na aktywność z dala od sali treningowej.
rozwiń zwiń