Indoor Triathlon Warsaw. Aktywnie także zimą

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2018 11:31
Indoor Triathlon Warsaw to rozgrzewka przed zawodami Enea IRONMAN 5150 Warsaw, które 16 czerwca 2019 odbędą się w Warszawie.  
Audio
  • Ewa Paciorek o Indoor Triathlon Warsaw (4 bieg/Czwórka)
Ewa Paciorek, Karina Terzoni
Ewa Paciorek, Karina TerzoniFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka
Uczestnicy będą mieli do pokonania 600 metrów pływania na 25-metrowym basenie. Na rozstawionych na sali rowerach magnetycznych przejadą dystans 15 kilometrów, na koniec czekają ich trzy kilometry biegu na 200-metrowej bieżni tartanowej. Limit czasu na ukończenie całego dystansu wynosi 80 minut. O starcie w indoor triathlonie rozmawialiśmy z rzeczniczką prasową imprezy, Ewą Paciorek.
- To druga odsłona tej imprezy, którą przygotowaliśmy na wyraźną prośbę uczestników. Przełamujemy teoretycznie martwy okres w kalendarzu sportowca, dajemy triathlonistom okazję to tego, żeby aktywnie wykorzystali zimę - mówił gość Czwórki.
W jakim stopniu indoor triathlon różni się od tego, który organizowany jest na świeżym powietrzu? Jak biega się na specjalistycznej bieżni? Jak przygotować się do udziału w rywalizacji? O tym w rozmowie z gościem Czwórki.
Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania, w którym rozmawialiśmy także o tym, czy trenerzy fitness zapominają czasem o diecie i ruchu na rzecz świątecznych przysmaków.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Ewa Paciorek (rzeczniczka prasowa imprezy)

Data emisji: 23.12.2018

Godzina emisji: 10.13

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukasz Grass o "Najlepszym" - historii Jerzego Górskiego

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 13:00
- W momencie największego uzależnienia Jurek nie tylko wstrzykiwał sobie heroinę, nie tylko wypijał litr wódki na raz, ale też palił 100 papierosów dziennie - mówi Łukasz Grass, autor książki o Jerzym Górskim - mistrzu świata w podwójnym triathlonie, który dzięki sportowi pokonał swój nałóg.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Stankiewicz jako Ironman? "Moje ciało ma dobrą pamięć"

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2018 12:30
Na scenie zjawiskowa i delikatna, w sporcie konsekwentna i zdeterminowania. Kasia Stankiewicz została ambasadorką Ironman Poland i w sierpniu wystartuje w triathlonie. - To dla mnie skok na głęboką wodę, ale mój organizm jest przeszczęśliwy - mówi wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dominika Stelmach - polska mistrzyni Changan Ford Ultra Challenge

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2018 13:20
Polka obroniła tytuł sprzed roku dobiegając na linię mety Zishan Lake Ultra jako pierwsza. W dystansach 5, 50 i 100 km pobiegło 2300 uczestników z 27 krajów. 
rozwiń zwiń