X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rockout Workout. Ćwicz jak muzyk kapeli rockowej

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2020 17:50
Nowy system treningowy Pound Rockout Workout to zajęcia ruchowe do muzyki rockowej. To zaskakujące połączenie fitnessu z grą przy pomocy specjalnie wyważonych pałeczek perkusyjnych, które zostały zaprojektowane specjalnie do ćwiczeń. 
Audio
  • Na czym polega Pound rockout workout? (4 bieg/Czwórka)
Intruktorka Pound rockout workout Ania Krzemień
Intruktorka Pound rockout workout Ania KrzemieńFoto: Czwórka/Piotr Galus

Pound idealnie wpisuje się w trendy fitness na nowy rok. Jest to trening grupowy, który jednoczy zespół w innowacyjny sposób Ania Krzemień

Mają one różną wagę i zastępują ciężarki. Używanie ich w trakcie treningu wyprowadza ciało z równowagi, przez to wymusza pracę nad utrzymaniem stabilizacji, wymusza napięcie mięśni core (stabilizujących brzucha i grzbietu) i jednocześnie wzmacnia ramiona, biceps, triceps, przedramiona i plecy. - Ćwiczenia wyzwalają pozytywną agresję, pierwotną radość i dziecięcy entuzjazm - opowiada Ania Krzemień.

Uczestnicy zajęć ćwiczą przy dźwiękach rocka, ale gość Czwórki przekonuje, że trening można przeprowadzić do każdej muzyki, choć gitarowe riffy są najbardziej skuteczne. - To one są motorem pociągowym spotkań. One dają energię. Wystukiwanie rytmu pałeczkami wymaga niemało siły, zaangażowania i kondycji - wyjaśnia instruktorka. - Nie liczy się liczba powtórzeń, tylko rytm - dodaje.


Czytaj także
fitness siłownia 1200.jpg
Fitness slavica - jak połączyć ćwiczenia z ludowym tańcem?

Pound Rockout Workout mają formułę zajęć grupowych dla każdego. - Tutaj nie ma przerostu formy nad treścią. Nie jest ważna choreografia i skomplikowane układy taneczne. Mamy cztery proste pozycje, które każdy może wykonać i wokół tych pozycji buduje się zajęcia - tłumaczy gość Czwórki.   

W audycji sprawdzamy także jakie trendy będą obowiązywać w branży fitness w 2020 roku. Z Mariuszem Szewczykiem rozmawiała Justyna Tylczyńska.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Ania Krzemień (menadżer branży fitness i instruktor POUND)

Data emisji: 17.01.2020

Godzina emisji: 16.05

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bowling - na długie jesienne wieczory i lepszą kondycję

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 17:40
W Polsce ta dyscyplina kojarzy się bardziej z rozrywką niż sportem. Tymczasem kręgle to świetny sport dla całej rodziny, który uaktywnia sporą część nietypowych mięśni. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adrianna Dworniak: cały czas tak samo chce mi się wygrywać

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2019 18:00
Sztuki walki trenuje od 13 lat, w listopadzie zaliczyła świetny debiut na arenie międzynarodowej. Nam Adrianna Dworniak opowiedziała o tym, dlaczego wybrała kick-boxining i jak przygotowywała się do Mistrzostw Świata w Turcji.
rozwiń zwiń