Sportowa jesień. Funkcjonalne ciało i butikowe siłownie

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 19:50
Co ćwiczyć, co jeść, co suplementować i jak nosić się tej jesieni? Trenerzy, dietetycy i sportowi motywatorzy są zgodni - w tym sezonie najważniejsze jest zdrowie.
Audio
  • Jesienny trendy w branży fitness & wellness (4 bieg/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/ Undrey

Czytaj także
4 bieg 1200.jpg
Maratony w Polsce. "Wrzesień biegami stoi"

Najnowsze trendy w branży fitness & wellness prezentowane są m.in. na Targach  FIWE FITNESS TRADE SHOW w Warszawie. - Sport amatorski zmierza w kierunku zdrowia i zdrowego wyglądu. Nie chodzi o to by być napakowanym, tylko żeby mieć funkcjonalne ciało - mówi dyrektor imprezy Weronika Jasnoch. 

O takie ciało w tym sezonie dbamy w klubie butikowym. - To miejsce, do którego przychodzi się i czuje się jak w domu - tłumaczy Paulina Zelman, szefowa sieci klubów butikowych. - Nasze klientki otrzymują wykwalifikowaną i dostosowaną do potrzeb każdej z pań pomoc. Co więcej, w klubie butikowym sprzęt nie jest jedyną formą treningu. Tutaj wykorzystuje się także nowe technologie - dodaje i wyjaśnia, na czym to polega. 


Czytaj także
shutterstock_dieta 1200.jpg
Trener Remigiusz Stachelek radzi, jak mieć szczupłą sylwetkę

W audycji sprawdzamy również, jak biega się na bieżni w kształcie litery "U" i dla kogo są zawody Crossfitowe LonginLab.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Data emisji: 13.09.2019

Godzina emisji: 16.16

kul

Czytaj także

Październik - miesiąc maratonów. Jak się do nich przygotować?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2017 14:00
To czas, kiedy tysiące osób biorą udział w zawodach nie tylko po to, by je wygrać, ale - być może przede wszystkim - by pokonać samego siebie i dobiec do mety. Jak przygotować się do długich startów?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bieganie zimą. "To nie koniec, ale początek sezonu"

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2018 17:29
- W grudniu zaczynamy już przygotowania do sezonu wiosennego. Potrzebujemy kilku miesięcy regularnego biegania, by móc zrealizować cele, które teraz sobie zakładamy - tłumaczył Mateusz Łękawa, bloger, maratończyk, który przebiegł m.in. 150 km w niewiele ponad 34 godziny.
rozwiń zwiń