Krzysztof Golonka wśród jurorów Plebiscytu Nieprzęcietni 2022

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2022 20:00
Jeden z najpopularniejszych influencerów sportowych, były Mistrz Świata w trikach piłkarskich, półfinalista programu jednego z talent show, został jednym z jurorów Plebiscytu Nieprzęcietni 2022.
Krzysztof Golonka autor Franciszek Potoczek.JPG
Krzysztof Golonka autor Franciszek Potoczek.JPGFoto: pr

Krzysztof Golonka to popularny influencer sportowy. W 2014 roku założył projekt "TRENUJ z KRZYCHEM" w którym pokazuje piłkę nożną w najbardziej widowiskowym wydaniu. Vloguje, pokazuje swoje życie oraz trenuje z największymi gwiazdami piłki nożnej (Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem). Posiada własną linię piłek przeznaczonych do nauki freestyle football. Lubi, gdy dużo się dzieje, a z tym nie ma problemu dzięki ... rocznej córce Izabeli i sieci lokali "Quiz Game - Teleturniej na żywo", które otwiera w całej Polsce.

Według Krzysztofa nieprzeciętność to odpowiednie podejście do marzeń, czyli stawianie sobie konkretnych kroków, które pozwalają stopniowo zauważać efekty. - Te w przyszłości zamienią się w profity i ta nieprzeciętność sama z siebie przyjdzie. Moje podejście do sportu nigdy nie było oszacowane na większe freestylowe osiągnięcia - mówi w Czwórce. - Zawsze starałem się cieszyć z każdego etapu i nawet w międzyczasie udało się przeskakiwać i nie zauważać poszczególnych szczebli tej drabiny. Myślę, że każda osoba, która w przyszłości stanie się synonimem "nieprzeciętny" musi taką drogę pokonać.

Na co będzie zwracał uwagę Krzysztof Golonka u kandydatów na Nieprzeciętnych? - Kiedy zobaczę osobę z piłką będę mógł bardziej profesjonalnie ją ocenić, więc to będzie miało znaczenie - odpowiada. - Staram się jednak szukać osób, które wyróżniają się oryginalnością, ciekawą osobowością i w stu procentach autentycznością.


Plebiscyt Nieprzeciętni 2022 >>> czekamy na zgłoszenia

Krzysztof specjalizuje się we freestylu piłkarskim i zdradził nam na czym to polega. - Jest to taka piłkarska odmiana tenisa, bo sam decydujesz ile czasu poświęcasz na trening. Jeśli miałbym porównać ile triki piłkarskie mają wspólnego z piłką nożną to powiedziałbym, że ok 30 proc - opowiada. - Potem idziemy już bardziej w indywidualne sporty, mogą się pojawić nawet elementy akrobatyki. Staramy się łączyć te elementy, jak najbardziej efektownie je wykonać i sprawić, żeby piłka nie spadła.


Posłuchaj
10:31 _PR44_Bieg_AAC 2022_03_25-16-16-05.mp3 Krzysztof Golonka o nieprzeciętnośći (4 Bieg/Czwórka)

 

Jak przygotować się do freestylu piłkowego? - Nie ma specjalnego sprzętu na start, wystarczą klasyczne buty. Weźcie piłkę, spróbujcie ją wielokrotnie poodbijać, spróbujcie żonglerki, jak człowiek się wciągnie to myślę, że z każdym dniem ten czas treningu można wydłużać i będzie fajnie leciał - zauważa. - Tak było w moim przypadku. Zawsze to była pasja, z biegiem czasu pojawiały się możliwości, które trzeba było w odpowiednim momencie wykorzystać i ta pasja stała się też sposobem na życie.


***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Krzysztof Golonka (influencer sportowy)

Data emisji: 25.03.2022

Godzina emisji: 16.15

aw/mat.pras


Czytaj także

Nieprzeciętni 2022. "Ten konkurs to zobowiązanie i okno na świat"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2022 09:33
Ruszyła kolejna odsłona Czwórkowego plebiscytu Nieprzeciętni. Do 17 kwietnia czekamy na Wasze zgłoszenia, a w tym czasie sprawdzamy, co słychać u finalistów z poprzednich lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

WRONA w kapitule Plebiscytu Nieprzeciętni 2022

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2022 15:10
WRONA - artystka wszechstronna i laureatka piątej edycji "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" dołączyła do grona jurorów konkursu Czwórki - Nieprzeciętni 2022. 
rozwiń zwiń