Flying Bungee Fitness. "Można się przy tym mocno spocić"

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 14:07
- Zakładamy na siebie specjalną linę, która pozwala nam oderwać się od ziemi. To trening-zabawa budujący naszą kondycję i siłę - mówiła trenerka flying fitness Karolina Zytke. 
Audio
  • Flying Bungee Fitness. Nieziemska gimnastyka na linie (4 bieg/Czwórka)
Karolina Zytke Piotr Galus
Karolina Zytke Piotr GalusFoto: Michał Piwowarek/Czwórka

- W ciągu godziny możemy spalić nawet 500 kalorii. Wszystko zależy od intensywności ćwiczeń. Trenujemy do układu choreograficznego, przy muzyce. Wszystko odbywa się jak na normalnym fitnessie, z tą różnicą, że w tym przypadku połowę ćwiczeń wykonujemy nad ziemią - opowiadała. 

- To sport dla wszystkich. Nie trzeba mieć doświadczenia ani w fitnessie, ani w sportach na linie. Bungee fitness odciąża nasze stawy, dzięki niemu możemy się  odstresować i po prostu świetnie się bawimy, bo dosłownie wzbijamy się w powietrze - przekonywała.

Jak wyglądają układy we flying bungee fitness? Na czym polega "krok Spidermana" i czym różni się od "kroku X-mana"? Czy ten sport jest bezpieczny? Co założyć na taki trening? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Karolina Zytke (instruktorka fitness)

Data emisji: 16.12.2018

Godzina emisji: 10.13

ac

Czytaj także

Beat of Speed. Trenuj na legalnym dopingu!

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 16:00
11 maja w warszawskim Centrum EXPO XXI, Andrzej Smolik, Xxanaxx, Pezet i Miuosh wraz z Joanną Jędrzejczyk, Karoliną Erdmann i Andrzejem Bogdałem wybili unikalny, sportowy beat - Beat of Speed!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Aerobic, kalistenika, trening personalny. Ameryka dyktuje tempo

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 12:40
Serce światowego fitnessu bije w Ameryce. - Stamtąd przychodzą wszystkie mody, w tym największy hit ostatnich miesięcy, czyli kalistenika oraz obecny we wszystkich klubach trening personalny- opowiada Agnieszka Bonecka z "Body LIFE".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Szymon Okrojek o tym, jak poprawić formę w 24 minuty

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2018 12:50
Intensywny trening interwałowy jest idealny dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję, wzmocnić całe ciało i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Na czym polega?
rozwiń zwiń