Czwórka plenerowo. Będziemy w Poznaniu!

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2014 14:45
Poznań to kolejny przystanek na wakacyjnej trasie radiowej Czwórki. W najbliższą niedzielę, 17 sierpnia, audycja "PlenAir - Nadajemy się na lato!" prosto z poznańskiego Targu Śniadaniowego.
Panorama Poznania
Panorama PoznaniaFoto: wikimedia.commons/fot.Przemov300

Na słuchaczy i uczestników imprezy czekać będzie mnóstwo atrakcji. O godz. 10.00 rozpoczną się warsztaty plastyczne, podczas których będzie można pomalować ekologiczne torby, a Czwórka nagrodzi najbardziej kreatywnych malarzy-amatorów. W trakcie specjalnych pokazów Kendo nadarzy się okazja do spróbowania swoich sił w japońskiej sztuce walki. W mobilnym studiu pojawią się organizatorzy Targu Śniadaniowego - Krzysztof Cybruch i Dorota Bartosik, członek grupy Ulepszamy Poznań.

Prowadząca audycję Kasia Dydo zabierze słuchaczy w kulinarną podróż - razem z zaproszonymi gośćmi opowie o zdrowej diecie i wskaże, jak ożywić codzienne menu. W planie również warsztaty kulinarne, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in., jak zrobić sok, który zastąpi kawę, i jak wygląda proces tworzenia cukierków. W programie minikurs baristyczny, a wszyscy chętni nauczą się, jak przygotować prawdziwe sushi.

Zobacz także Plenerowa strona Czwórki. Tak się bawiliśmy na plaży w Nieporęcie <<<

Ponadto konkursy, w których do wygrania będą Czwórkowe gadżety, a na najaktywniejszych uczestników warsztatów kulinarnych czekają trzy torby z upominkami o wartości 250 zł każda. Jak zawsze uruchomiona zostanie też fotobudka.

Zapraszamy na Czwórkowy "PlenAir" 17 sierpnia na Targ Śniadaniowy w Poznaniu (Park Sołacki przy ul. Małopolskiej). Wstęp wolny.

Zobacz także Nadajemy się na lato! Czwórka w Olsztynie <<<


"PlenAir - Nadajemy się na lato!" to wakacyjny cykl wyjazdowych audycji Czwórki. W każdą niedzielę lata Program 4 odwiedza wybrane miejsca w kraju, popularne wśród młodych ludzi, skąd nadaje interaktywne, zróżnicowane tematycznie audycje. Na słuchaczy i uczestników imprez plenerowych czeka mnóstwo atrakcji, m.in. spotkania z dziennikarzami Czwórki i ich ciekawymi gośćmi, animacje, konkursy i dużo dobrej muzyki.

(mat.pras./kd)

Czytaj także

Plenerowe oblicze Czwórki. Spotkaliśmy was w Mikołajkach

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2014 08:00
W ramach wakacyjnego cyklu audycji "PlenAir" Czwórka przeniosła się do malowniczych Mikołajek. Na słuchaczy i uczestników plenerowej imprezy czekało mnóstwo dobrej zabawy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórka "plenairowo" - tak bawiliście się z nami w Sopocie!

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2014 17:00
Lato to w Czwórce czas spotkań ze słuchaczami. Dlatego w najbliższą niedzielę, 27 lipca, nasze mobilne studio przeniesie się na sopocką plażę. Na miejscu nie zabraknie atrakcji, dobrej muzyki i doskonałej zabawy.
rozwiń zwiń