Honorata Skarbek: zamiast ścisłego umysłu mam artystyczną duszę

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 18:30
- Matma pomaga mi w muzyce wtedy, kiedy liczę takty, ale na tym przygoda z nią się kończy - mówi Honorata Skarbek, gość 19. Pikniku Naukowego.
Audio
  • Co o Honoracie Skarbek sądzą jej fani - oto nasza relacja ze spotkania z wokalistką, która była Czwórkowym gościem na 19. Pikniku Naukowym (Czwórka/PlenAir)
Najnowsza płyta Honoraty Skarbek zatytułowana będzie Puzzle. Zanim krążek ukaże się na rynku, artystka zamierza promować go kolejnymi singlami
Najnowsza płyta Honoraty Skarbek zatytułowana będzie "Puzzle". Zanim krążek ukaże się na rynku, artystka zamierza promować go kolejnymi singlamiFoto: PR/Paweł Kurek

Wokalistka spotkała się z fanami, rozdawała autografy i opowiadała o nowej płycie. - "Puzzle" będę odsłaniać stopniowo. Na razie promuję singiel "Damy radę", ale już wkrótce pojawi się nowa piosenka - zapowiedziała Honorata Skarbek.

Artystka wspominała także początki swojej muzycznej przygody, zdradziła, dlaczego nie została dżokejką i wyjaśniła, dlaczego w jej garderobie dominuje kolor czarny.

Czwórkowi reporterzy odwiedzili także stanowisko Koła Naukowego Mechaników Pojazdów z Politechniki Warszawskiej, brali udział w pokazie pierwszej pomocy oraz nakręcili film z reprezentacją Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Michał
Michał Migała i Mariusz Infulecki przepytali Honoratę Skarbek

 

***

Tytuł audycji: PlenAir

Prowadzi: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Data emisji: 9.05.2015

Godzina emisji: 16.00

kul/bch

Czytaj także

Maria Niklińska zostanie producentem teledysków?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 11:09
Maria Niklińska zamienia aktorstwo na muzykę. Jej nowa płyta pt. "Maria" światło dzienne ujrzy w maju tego roku. Przy tej okazji aktorka odkryła w sobie nowy talent i postanowiła zostać producentem teledysków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Nykiel: mam w sobie coś z wilka

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2015 12:30
Najpierw było muzykowanie z babcią, potem poezja śpiewana i zespół heavy metalowy. Wreszcie młoda wokalistka odnalazła swój styl i nagrała płytę w klimacie elektro pop.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Popowska: kobiety w show biznesie są bardziej zdeterminowane

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 13:00
Najpierw był własny kanał na YouTubie, potem występ w telewizji, wreszcie płyta. Kasia Popowska udowadnia, że nie trzeba wygrać talent show, żeby odnieść sukces na rynku muzycznym.
rozwiń zwiń