Ultimate frisbee i wakeboard. PlenAir prosto z Brwinowa!

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 15:02
Pogoda zachęca do spędzania czasu na plażach. Warto też zadbać o trochę sportu. Tego nie zabrakło w sobotę w Brwinowie. Ulitamate frisbee, discgolf i przede wszystkim wakeboard. Była tam też Czwórka!
Audio
  • Co będzie się działo w Brwinowie? Rozmowa z markiem Małachowskim (PlenAir-zapowiedź/Czwórka)
  • W powietrzu i na wodzie. Czwórka nadaje z Brwinowa (PlanAir/Czwórka)
Czwórka w Brwinowie. Gramy w ultimate frisbee, próbujemy sił na wakeboardzie
Czwórka w Brwinowie. Gramy w ultimate frisbee, próbujemy sił na wakeboardzieFoto: Mateusz Kulik/Czwórka

plener.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ "PlenAirowe" audycje Czwórki >>>

Plenerową audycję w Czwórce prosto z Brwonowa poprowadził Mateusz Fusiarz, który przybliżył słuchaczom m.in. czym jest frisbee w odmianie plażowej, zachęcał do spróbowania sportu, który jest połączeniem nart wodnych, snowboardingu i surfingu, stand up paddle i jodze na słupach rozmawiał też z zawodnikami i instruktorami wakeboardingu Piotrem Piotrowskim i Olą Koskiniotis. Co to za sport? Czy ma już duże grono fanów? Kto może go uprawiać? Tego dowiedzie się w naszej audycji prosto z Brwinowa.

Rozmawialiśmy też Andrzejem Holnickim i Maciejem Antoniakiem - zawodnikami ultimate Frisbee, oraz Mateuszem Dydą, trenerem reprezentacji Polski U20 o ultimate frisbee. Opowiedzieliśmy o zasadach gry i o tym, jak zacząć grać. Ci, którzy spotkali się z Nami na miejscu mieli okazję zagrać towarzyski mecz w ultimate frisbee na plaży i gry w discgolfa.

Co jeszcze działo się w Brwinowie? Sprawdź słuchając nagrania audycji.

***

Audycję "PlenAir" w sobotę (27.07) o godzinie 13.05 prowadził Mateusz Fusiarz.  

pj/kd/AV

Czytaj także

Tanie podróżowanie. Na własną rękę czy z biurem podróży?

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2018 17:17
Podróżowanie poza sezonem jest korzystne finansowo. Pamiątki, noclegi, zakupy - wszystko jest tańsze. Dokąd szczególnie warto się wybrać?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sign spinning. Oto polscy mistrzowie świata w kręceniu... reklamami

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 13:00
Sign spinning powstał w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku. Dziś zawodnicy z całego świata walczą o tytuły w tej dyscyplinie - jeden z nich należy do Czwórkowych gości.  
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Heavy Water" - nie tylko dla miłośników surfingu

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 13:40
4 czerwca na ekrany kin wejdzie film "Heavy Water". To dokument, w którym żywe legendy skateboardingu i surfingu opowiadają o Nathanie Fletcherze - jednej z najważniejszych postaci w historii tej dyscypliny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Francja, USA, Kanada. Jak wyruszyć w podróż życia?

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2019 19:30
Pierwszy raz wyjechała do Francji na uczniowską wymianę już w gimnazjum. Po studiach licencjackich pracowała przez kilka miesięcy niedaleko Uniwersytetu Yale w USA, potem był Erasmus w Szwecji, czy zatrudnienie w Las Vegas, czy Kanadzie.
rozwiń zwiń