"Heavy Water" - nie tylko dla miłośników surfingu

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 13:40
4 czerwca na ekrany kin wejdzie film "Heavy Water". To dokument, w którym żywe legendy skateboardingu i surfingu opowiadają o Nathanie Fletcherze - jednej z najważniejszych postaci w historii tej dyscypliny.
Audio
  • "Havy Water" - film o jednym z członków tzw. królewskiej rodziny surfingowej (Co was Kręci/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: EpicStockMedia/Shutterstock.com

- Od samego początku Nathan Fletcher chciał zrobić coś wyjątkowego. Dopiął swego i jako pierwszy na świecie wykonał "acid bomb drop", czyli przełożył trick deskorolkowy polegający na skoku na rampę, na surfing. W przypadku Nathana chodziło o to, że w 2017 roku na Hawajach wyskoczył z helikoptera, w powietrzu podłożył sobie surfing pod nogi i wylądował na fali. Co najważniejsze - odjeżdżając ten trick - wyjaśniają goście Czwórki.

Reżyser filmu "Heavy Water" Michael Oblowitz nie skupia się tylko i wyłącznie na tym osiągnięciu Fletchera, ale opowiada także o jego życiu. Jak stał się członkiem tzw. królewskiej rodziny surfingowej i co ma do przekazania młodemu pokoleniu surferów - o tym m.in. w nagraniu audycji.     

Pokaz pod patronatem Czwórki >>>

W audycji relacja z zawodów Skate/BMX Jam Kozienice i bieżące informacje dotyczące Grand Prix Formuły 1. Monako - POSŁUCHAJ >>>

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Mateusz Fusiarz

Goście: Aleksander Lange (surfer), Michał Piłat (9TH Plan), Kuba Kuzia (mistrz Polski w surfingu) 

Data emisji: 26.05.2018

Godzina emisji: 11.07

 

kd


Czytaj także

Przejazd przez knajpę - z Czwórką na Czarnym Groniu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 18:00
Wyobrażasz sobie, że rozpędzasz się na nartach lub desce i z impetem wjeżdżasz do góralskiej knajpy pełnej ludzi? Jeśli nie, sprawdź jak śmiałkowie robili to na Czarnym Groniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rolki Reggae Rajd. Jak pomagać, łącząc muzykę ze sportem?

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2019 22:00
Jazda na rolkach to ich ogromna pasja, sposób na życie i miłość. Dzięki tej dyscyplinie sportu i muzyce reggae postanowili pomagać innym. - Pomaganie jest łatwe i uzależnia, a radość w oczach rodzin, którym udało nam się pomóc, jest bezcenna - opowiadali w Czwórce. 
rozwiń zwiń