Czwórka na wczasach, w góralskich lasach

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2015 10:00
Najbliższy "PlenAir" nadajemy z największego festiwalu muzyki i sportów zimowych w Polsce - SnowFest Festival w Zakopanem.
W walentynki zapraszamy na PlenAir do Zakopanego - z miłości do gór, śniegu i dobrej muzyki
W walentynki zapraszamy na "PlenAir" do Zakopanego - z miłości do gór, śniegu i dobrej muzyki! Foto: Glow Images/East News

Prezentacja sportów, muzyki i ciekawych inicjatyw młodych, aktywnych zakopiańczyków – to wszystko w ramach festiwalu SnowFest na zakopiańskim Placu Niepodległości, gdzie nie zabraknie Radiowej Czwórki.

Oprócz relacji z zawodów, zapowiedzi koncertów, plenerowych konkursów, w studiu Czwórki pojawi się Jakub Kot - młodszy z braci skoczków, który został właśnie brązowym medalistą zakończonej Uniwersjady. Ponadto gościem audycji będzie młoda designerka promującą się pod hasłem Folkdesign oraz młodzież z Zespołu Szkół Plastycznych.

Podczas zawodów snowboard-freeski uczestnicy zmierzą się z siedmiometrową przestrzenią nad ulicą. Będą musieli rozpędzić się z potężnego najazdu i oddać skok nad głowami widzów. Po wykonaniu pierwszego triku na skoczni i wylądowaniu na górnej płycie placu czekać będzie na nich widowiskowa "zawrotka" na ścianie śniegu i efektowne przeszkody jibbowe, czyli konstrukcje w formie poręczy.

***

Na "PlenAir" zapraszamy w sobotę (14.02) w godz. 15.00-17.00. Audycję poprowadzą Katarzyna Dydo i Karina Terzoni.

(kul/kd)

Czytaj także

Modne ubrania w dyskontach - hit czy kit?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2015 13:40
Supermarkety i dyskonty nie kojarzyły się dotąd z miejscami, w których można nabyć oryginalną, nieszablonową odzież. Ostatnio jednak sporo się zmieniło.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Black Dresses radzi jak pisać bloga

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2015 11:10
Założyć jest łatwo, prowadzić znacznie trudniej. - Z doświadczenia wiem, że pisanie bloga wymaga kilku cech - tłumaczy Monika Kamińska. - A słowo-klucz do sukcesu to regularność.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tatuaże to w tych czasach więcej niż moda

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2015 08:00
Kiedyś posiadali je nieliczni, dziś coraz trudniej spotkać młodą osobę bez chociaż jednego wzoru na ciele. Tatuaże stały się idealnym sposobem na wyrażenie siebie.
rozwiń zwiń