Agnieszka Kaczorowska: jest we mnie szaleństwo

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2015 12:30
- Nie na co dzień. Moje szaleństwo wyzwalam w tańcu - mówiła aktorka, tancerka, blogerka, prywatnie wielbicielka Włoch, Agnieszka Kaczorowska, w Czwórce.
Audio
  • Agnieszka Kaczorowska o swojej pracy związanej z pasją i marzeniach o Kubie, a także o tym, jak nauczyć się tańczyć przez internet (Czwórka/Prywatnie w Czwórce)
Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że taniec kocha od zawsze, ale to aktorstwo dało jej mnóstwo życiowych doświadczeń.
Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że taniec kocha od zawsze, ale to aktorstwo dało jej mnóstwo życiowych doświadczeń.Foto: PAP/Stach Leszczyński

Specjalizuje się w tańcu latynoamerykańskim, a w 2010 roku zdobyła w tej dyscyplinie tytuł Młodzieżowego Mistrza Świata. Ale trenuje także taniec klasyczny. I choć nie ma wykształcenia aktorskiego, od 16 lat pojawia się w serialu "Klan". Od dwóch lat spełnia się także jako blogerka. Pisze o swojej filozofii życia i… podróżowaniu.

- To wszystko daje mi swobodę, możliwość pokazania, co myślę i zainspirowania innych do życiowych zmian - opowiadała w Czwórce. - Uwielbiam poznawać nowych ludzi i kultury. Kocham Włochy, ale w tym roku, mam nadzieję, wybiorę się w nowe miejsce, poza granicami Polski. Tam, gdzie jeszcze nie byłam - dodała i zdradziła, że chodzi m.in. o Kubę i o poszukiwanie nowych tanecznych wyzwań.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna
Prowadziła: Katarzyna Węsierska
Gość: Agnieszka Kaczorowska, aktorka, tancerka
Data emisji: 10.01.2015
Godzina emisji: 8.00

(kd,tj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bartosz Obuchowicz: chciałem wybrać taniec zamiast aktorstwa

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 16:00
Bartosz Obuchowicz znany jest m.in. z filmów "Haker" w reżyserii Janusza Zaorskiego i "Tajemnica Westerplatte" Pawła Chochlewa, a także z telewizyjnych seriali. - Decyzję o tym, że będę aktorem, podjąłem dopiero po roli w filmie "Stacja" Piotra Wereśniaka. Wcześniej traktowałem grę jako zabawę - mówi aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Królikowski: zabawa w sławę sporo kosztuje

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2014 13:20
Czasami żałuje, że nie jest dresiarzem, bo ludziom wrażliwym trudniej borykać się ze światem. - Tyle że bez empatii nie mógłbym grać - mówi Antoni Królikowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Konwerski Russ: dobry zwiastun to kino w pigułce

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014 14:00
W zalewie premier filmowych często decyzja o tym, na którą z nich się zdecydujemy, jest kwestią impulsu. Najłatwiej ją podjąć po obejrzeniu intrygującego trailera.
rozwiń zwiń