Agnieszka Jastrzębska zdradza sekrety gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 15:41
- Prywatnie jestem "absolutnie niepoważna". Jestem totalną wariatką i muszę się powstrzymywać, by nie powiedzieć na wizji czegoś, czego nie powinnam – żartowała w Czwórce Agnieszka Jastrzębska.
Audio
  • Agnieszka Jastrzębska opowiada o tym, jak zostać gwiazdą i jak pracuje się z
Agnieszka Jastrzębska, Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk
Agnieszka Jastrzębska, Janek Kruczkowski i Mateusz TomaszukFoto: Czwórka

Znana prezenterka i dziennikarka przyznała, że od września do czerwca jest obecna średnio na ponad 200 różnych imprezach z udziałem gwiazd i celebrytów. Do domu wraca często w środku nocy, albo nad ranem. - Tak, to męczące, ale po prostu lubię swoją pracę - mówiła w Czwórce. - Gdy kończy się sezon, totalnie się wyautowuję i odpoczywam.

Prywatnie jest miłośniczką modowego stylu lat 50., pasteli i kobiecych dodatków. Na co dzień także, jak mówi, jest "maniaczką oglądania telewizji". W Czwórce zdradziła, jak wygląda jej praca od kulis i zdradziła, kto zaskakuje ją swoimi odpowiedziami w wywiadach, a kto zupełnie "nie potrafi mówić". Tłumaczyła także, jak zostać gwiazdą i dlaczego nie jest to wcale trudne. Podjęła także wyzwanie, które postawili przed nią Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski 

Gość: Agnieszka Jastrzębska (prezenterka i dziennikarka telewizyjna, autorka tekstów piosenek)

Data emisji: 10.03.2016

Godzina emisji: 9.00

kd/pj

Czytaj także

Jagoda Judzińska: nie ma dla mnie tematów tabu

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 10:45
Jagoda wystąpiła w telewizyjnym show dla przyszłych modeli i modelek. Wcześniej, przez bielactwo, przez wiele lat wstydziła się swojego ciała.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Magda Gessler zdradza, czego nigdy nie zje

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 13:05
Prowadzi własne restauracje i jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w polskiej telewizji. Jak twierdzi, ma jeszcze wiele marzeń i planów, ale woli o nich nie mówić, by nie zapeszać.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hubert Urbański radzi, jak znaleźć się na ściance

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 14:00
- Show-biznes jest jak małpa z brzytwą. Jeśli ktoś chce w nim zaistnieć, musi napierać - mówi aktor i prezenter telewizyjny Hubert Urbański.
rozwiń zwiń