Anna Matysiak: nie rzucę aktorstwa dla modelingu

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2016 12:37
Anna Matysiak, aktorka i tancerka, a prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia. - Aktor, obojętne, w jaką postać się wciela, zawsze najpierw musi znaleźć motyw jej działania - mówiła w Czwórce.
Audio
  • Anna Matysiak o aktorstwie, tańcu, ale także modelingu i… Natalie Portman (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Janek Kruczkowski, Anna Matysiak i Mateusz Tomaszuk w studiu Czwórki
Janek Kruczkowski, Anna Matysiak i Mateusz Tomaszuk w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Ma alergię na gluten, ale nie rezygnuje z kebabów, nie potrafi też żyć bez mięsa. Świetnie za to gotuje, a z jej przepisów na potrawy bezglutenowe korzysta wielu znajomych. - Nie planuję jednak otworzyć knajpy, ani pisać bloga. Wystarczy mi taniec i aktorstwo - mówiła w Czwórce.

W rozmowie z Czwórką opowiadała o kulisach swojego aktorskiego fachu. - Nawet, jeśli wcielamy się w postacie historyczne, uznawane za zbrodniarzy - ci ludzie też mieli motywację, która sprawiała, że robili to, co robili - trzeba ich zrozumieć i to jest bardzo ciekawy element mojej pracy - opowiadała Matysiak.

Mówiła także o swoim życiu prywatnym i bezglutenowej diecie, a także zdradziła, jak dobrze wyglądać na zdjęciach, dlaczego się nie maluje, skoro makijaż jest "przywilejem kobiety" i dlaczego nigdy nie będzie modelką. Opowiadała też, o jakiej filmowej roli marzy i zmierzyła się z "absolutnie niepoważnym" wyzwaniem, związanym z... wampiryzmem.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski 

Goście: Anna Matysiak (aktorka, tancerka)

Data emisji: 16.06.2016

Godzina emisji: 9.00

kd


Czytaj także

Dawid Czupryński. Aktor o radiowym głosie

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2016 15:36
Czwórkowego gościa wielu zna z roli w serialu "Na Wspólnej", w "Absolutnie niepoważnych" odsłania swą mniej znaną twarz: kościelnego lektora, podróżnika, studenta aktorstwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Kamińska. Aktorka, która lubi pomagać

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 13:44
Julia Kamińska podbiła serca Polaków jako aktorka, z wykształcenia jest jednak… germanistką. W Czwórce opowiadała o swoim życiu zawodowym, ale też miłości, zdrowiu i niesieniu pomocy chorym dzieciom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke. Jak taniec zmienia życie?

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 14:21
Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke, którzy po emocjonującym finale wygrali popularny taneczny talent show, zdradzili w Czwórce, co po tym wydarzeniu zmieniło się w ich życiu.
rozwiń zwiń