Piotr Gąsowski. Pechowiec spod szczęśliwej gwiazdy

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 12:00
- Lubię się z siebie śmiać i jestem anegtociarzem - deklaruje aktor Piotr Gąsowski i w Czwórce opowiada o wszystkim, co mu tak naprawdę w życiu nie wyszło.
Audio
  • Piotr Gąsowski o tym, co mu w życiu nie wyszło (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Piotr Gąsowski jest częstym gościem programów telewizyjnych - tutaj w telewizyjnej Dwójce, w Pytaniu na śniadanie
Piotr Gąsowski jest częstym gościem programów telewizyjnych - tutaj w telewizyjnej Dwójce, w "Pytaniu na śniadanie"Foto: TVP/PAP/Krzysztof Kurek

Piotr Gąsowski W Polsce nie brakuje tych, którzy krytykują artystów estradowych. Najczęściej jednak robią to osoby, które nigdy na estradzie nie stały

Popularny "Gąs" właśnie zrobił rozliczenie ze swoim życiem i karierą. Tak powstała książka "Co mi w życiu nie wyszło", którą - jak podkreśla sam zainteresowany - napisał absolutnie sam. - Dziś wcale nie jest to takie oczywiste. Bardzo dużo znanych osób wydaje książki, ale niekoniecznie od początku do końca są ich autorami. Często korzystają z pomocy ghostwriterów. Ja postanowiłem pominąć ten element, dlatego opowieść powstawała bardzo długo. Co oczywiście może świadczyć o mojej nieudolności - śmieje się aktor i showman.

Oraz o pechu, po pierwsza wersja książki padła łupem złodziei we Włoszech. "Co mi w życiu nie wyszło" to okazja, żeby przekonać się o "Gąsowym" poczuciu humoru i sprawdzić, jak wygląda show-biznes od kuchni. Dlaczego nie podbił Hollywood, choć w Chicago jest miejsce nazwane jego imieniem? I jak poradził sobie z "absolutnie niepoważnym" wyzwaniem? Szczegóły w nagraniu audycji.


Czytaj także
Michał Koterski Koterski 1200.JPG
Michał Koterski: potrafię przytulić samego siebie

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Piotr Gąsowski (aktor, showman)

Data emisji: 18.05.2017

Godzina emisji: 9.10

kul/mg


Czytaj także

Adam Zdrójkowski: od Tomasza Karolaka nauczyłem się podrywania

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2015 12:30
W serialu "Rodzinka.pl" gra średniego syna - Kubę Boskiego. 15-letni Adam Zdrójkowski jeszcze nie wie, czy będzie profesjonalnym aktorem, ale przyznaje, że praca na planie wiele go uczy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Julia Wieniawa - duszę artystki ma we krwi

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 12:30
- Taniec, śpiew, aktorstwo - każda z tych dziedzin jest bardzo fascynująca - mówi Julia Wieniawa. - Ja chyba najbardziej lubię aktorstwo, choć muzyka również daje mi dużo fanu - dodaje.
rozwiń zwiń