Rafał Maślak zawładnie sercami Polek?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 12:00
W piątkowy poranek w Czwórce zagości Rafał Maślak, Mister Polski 2014 i bloger, który opowie m.in. o swojej drodze do zdobycia tytułu i planach zawodowych.
Rafał Maślak - Mister Polski 2014
Rafał Maślak - Mister Polski 2014Foto: archiwum gościa/ Facebook

Z Rafałem Maślakiem porozmawiamy jednak nie tylko o życiu zawodowym, ale także prywatnym. Dowiemy się, za co kocha wspinaczkę i dlaczego mnóstwo czasu spędza na specjalnych "ściankach". Zapytamy go także o to, jak mieszka mu się w Warszawie.

Zobacz także: Nergal stworzył własny barbershop <<<

W audycji "Dzień Kobiet" przedstawimy wam także propozycje kulturalne na weekend. Dowiemy się, gdzie warto się wybrać i w których warsztatach wziąć udział. Porozmawiamy także o modzie męskiej i przyjrzymy się spodniom o długości 7/9, które Polacy bardzo chetnie noszą.

Na audycję "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek, 24 października, od godz. 7.00 do 10.00.

(kd)

Czytaj także

Dyskryminacja osób otyłych to już zjawisko społeczne

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 13:45
Z badań wynika, że osoby otyłe często są postrzegane jako mniej inteligentne, niezadbane i takie, które nie radzą sobie z własnym życiem. Na określenie tego rodzaju dyskryminacji powstała już nawet angielska nazwa - "weightism".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Kędziora: Polacy coraz lepiej radzą sobie z modą

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 17:40
Autor książki "Rzeczowo o modzie męskiej" Michał Kędziora, znany też jako autor bloga Mr. Vintage, określany jest czasem jako profesor Miodek mody męskiej. On sam ma do tego większy dystans, ale jest szczęśliwy i niezwykle usatysfakcjonowany tym, że pomaga panom odnaleźć styl i klasę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eko moda - chwilowy trend czy stała tendencja?

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2014 14:00
Brytyjska projektantka Suzanne Lee hoduje materiał z zielonej herbaty, drożdży, cukru i garstki bakterii, z których po kilku tygodniach tworzy się organiczna tkanina. Lee "szyje" z niego bluzki, kurtki, kimona, a w zasadzie rzeźbi je, kiedy materiał jest jeszcze mokry i plastyczny. - Projekt jest ciekawy, ale trudno mu wróżyć szansę na wielki sukces - powiedziała Anna Pięta.
rozwiń zwiń