Barbara Kurdej-Szatan: premiera to ciekawość i stres

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 10:39
- Premiera filmu to bardzo ważne wydarzenie dla aktora. Kręci się sceny, a dopiero pół roku później, wraz z widzami, ogląda efekt - mówi aktorka, tuż po premierze obrazu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".
Audio
  • Barbara Kurdej-Szatan, aktorka opowiada o swoim zawodzie i planie dnia (Dzień Kobiet/Czwórka)
Barbara Kurdej-Szatan w studiu Czwórki
Barbara Kurdej-Szatan w studiu CzwórkiFoto: polskieradio.pl/Małgorzata Sas

Do naszego studia aktorka przybyła po premierze tego filmu. - Temu wydarzeniu z jednej strony towarzyszy ogromna ciekawość, a z drugiej strony stres, bo nie wiadomo, jak to wyszło, jak to zmontowano - opowiada aktorka, która wcieliła się w postać Andżeli. - To jest świetny film, mądry, zabawny, przejmujący. Ja się popłakałam.

Basia Kurdej-Szatan zdradza, że dobra kondycja bardzo przydaje jej się w zawodzie. Opowiada, że w kolejnej edycji programu "Kocham Cię, Polsko!" będzie prowadzącą i jest to dla niej zupełnie nowe i niełatwe wyzwanie. Przyznaje się też do lokalnego patriotyzmu i śpiewania w wyjątkowym zespole.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Barbara Kurdej-Szatan (aktorka)

Data emisji: 26.02.2016

Godzina emisji: 9.00

pj/kul

Czytaj także

Dominika Gwit: długo byłam niewolnikiem własnych założeń

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2016 10:22
Dziś o swojej hardcore’owej diecie mówi, że była "bardzo ważną lekcją". Schudła, ale za nowy wygląd zapłaciła wysoką cenę. - Cóż, człowiek uczy się całe życie, ale dziś wszystko jest już ze mną ok - mówi Dominika Gwit.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brzydula pisze "Pierwszą miłość"!

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2016 13:00
Julia Kamińska, aktorka znana z ról w serialach "Brzydula" i "Singielka", zajmuje się także pisaniem scenariuszy. A to tylko jedna spośród jej wielu aktywności, o których opowiedziała w "Dniu Kobiet".
rozwiń zwiń