Brzydula pisze "Pierwszą miłość"!

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2016 13:00
Julia Kamińska, aktorka znana z ról w serialach "Brzydula" i "Singielka", zajmuje się także pisaniem scenariuszy. A to tylko jedna spośród jej wielu aktywności, o których opowiedziała w "Dniu Kobiet".
Audio
  • Rozmowa z Julią Kamińską (Dzień Kobiet/Czwórka)
Aktorka Julia Kamińska znana jest z seriali, ale także srebrnego ekranu i teatralnych desek
Aktorka Julia Kamińska znana jest z seriali, ale także srebrnego ekranu i teatralnych desekFoto: PAP/Krzysztof Kurek

Zobacz także
julia Kamińska pap 1200.jpg
Julia Kamińska: wzbudzam w ludziach pozytywne emocje

Obecnie Julia Kamińska jest w zespole tworzącym scenariusz serialu "Pierwsza miłość". Równocześnie wciela się w Natalię, gwałtownie dojrzewającą siostrę głównej bohaterki telewizyjnej "Singielki". Jakby tego było mało, kreuje postać nazistki Grety w serialu radiowym "Jan Karski", gra na scenie Teatru Komedia w spektaklu "Człowiek dwóch szefów" i  występuje jako wokalistka z Marcinem Świetlickim.

Artystka imponuje tyleż wszechstronnością, co skromnością. - Mam kompleksy, że nie skończyłam szkoły aktorskiej - zdradza. - Staram się uczyć, obserwując moje koleżanki i kolegów - dodaje.

Ma jednocześnie świadomość, że na dłuższą metę połączenie tak wielu aktywności może okazać się niemożliwe. Dokonała już zresztą wyboru długoterminowego zajęcia...

Katarzyna Dydo, Julia Kamińska i Karina Terzoni w studiu Czwórki Katarzyna Dydo, Julia Kamińska i Karina Terzoni w studiu Czwórki

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Julia Kamińska (aktorka, autorka scenariuszy)

Data emisji: 19.02.2016

Godzina emisji: 9.00

mm/mg

Czytaj także

Dominika Gwit: długo byłam niewolnikiem własnych założeń

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2016 10:22
Dziś o swojej hardcore’owej diecie mówi, że była "bardzo ważną lekcją". Schudła, ale za nowy wygląd zapłaciła wysoką cenę. - Cóż, człowiek uczy się całe życie, ale dziś wszystko jest już ze mną ok - mówi Dominika Gwit.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy dieta-nic pomoże schudnąć?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 13:55
Głodówka, detoks, oczyszczanie organizmu - pod tymi nazwami kryją się modne ostatnio niskokaloryczne diety. - Nie jest to całkowite niejedzenie - mówi dietetyczka Justyna Marszałkowska.
rozwiń zwiń