Marta Żmuda-Trzebiatowska w nowym świetle

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2016 08:00
Aktorka kojarzona jest z ról w komediach romantycznych i serialach. W Czwórce opowie o swoim najnowszym wyzwaniu - nowej kreacji.
Marta Żmuda Trzebiatowska na premierze filmu Gejsza
Marta Żmuda Trzebiatowska na premierze filmu "Gejsza"Foto: PAP/Andrzej Grygiel

W produkcji Radosława Markiewicza pt. "Gejsza" widzowie zobaczą ją w zupełnie nowym świetle. Film reklamuje się jako sensacyjny dramat, a w obsadzie zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Agnieszkę Więdłochę, Mirosława Zbrojewicza czy Mariana Dziędziela. Marta Żmuda-Trzebiatowska w Czwórce zdradzi tajemnice tej produkcji.

O 6.00 w studiu Czwórki spotkamy się z Darią Ładochą i przyjrzymy się jej publikacji "Gotuj zdrowo dla dzieci". W drugiej godzinie zaś odwiedzi nas blogerka Paulina Mikuła z kanału "Mówiąc inaczej". Paulina rozwiewa wątpliwości językowe i pokazuje, że nauka poprawnej polszczyzny może być doskonałą rozrywką! 

***

Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (22.04) w godz. 7.00-10.00. Audycję prowadzą Katarzyna Dydo i Karina Terzoni.

pj/kd

Czytaj także

Filmikiem w sieci #podziekujnauczycielowi

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2015 12:00
Nie zawsze jest łatwo powiedzieć "Dziękuję". Kampania Podziękuj Nauczycielowi pomaga to zrobić: wyrazić wdzięczność naszym mistrzom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daria Zawiałow - pierwsza płyta i coś dla fanów

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 11:00
Debiut płytowy młodej artystki to także szansa dla utalentowanych filmowców. Podpowiemy, co zrobić, żeby nakręcić dla Darii teledysk.
rozwiń zwiń