Stanisław Mikulski - ikona popkultury

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2014 10:20
Słynny Hans Kloss, niezapomniany Makbet, prowadzący teleturniej "Koło fortuny". Wspominamy Stanisława Mikulskiego.
Stanisław Mikulski stworzył wiele ciekawych kreacji filmowych, ale to serial Stawka większa niż życie w reż. Andrzeja Konica i Janusza Morgensterna przyniósł mu największą popularność
Stanisław Mikulski stworzył wiele ciekawych kreacji filmowych, ale to serial "Stawka większa niż życie" w reż. Andrzeja Konica i Janusza Morgensterna przyniósł mu największą popularnośćFoto: mat. prasowe

Stworzyl ponad 80 kreacji aktorskich, był doceniona przez publiczność oraz krytyków. W jednym z ostatnich wywiadów dla Czwórki Stanisław Mikulski powiedział, że niczego w życiu nie żałuje.

Aktora będą wspominać Kamil Śmiałkowski i Błażej Hrapkowicz.

***

Na audycję "Hrapkowidz" zapraszamy w czwartek w godz. 19.00 - 20.00. Program poprowadzi Błażej Hrapkowicz.

(kul)

Czytaj także

Czy zdrada à la Brokeback Mountain jest usprawiedliwiona?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 09:00
"American Beauty", "Bliżej", "Małe dzieci", "Intymność" i wiele innych. Z ekranów kin zdrada wprost się wylewa - ku przestrodze, czy dla zachęty? O filmowych i rzeczywistych zdradach rozmawialiśmy w audycji "Tryb głośnomówiący".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Interstellar" wciąga widza

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 19:00
W kinach można już obejrzeć hitową produkcję Christophera Nolana "Interstellar". Część krytyków porównuje ten film do kultowej "Odysei kosmicznej". Czy słusznie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Szalona miłość" - podróż do Berlina epoki romantyzmu

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2014 06:00
W kinach można już oglądać przewrotną komedię romantyczną "Szalona miłość". To kolejna udana produkcja Austriaczki Jessiki Hausner.
rozwiń zwiń