Praca kucharza bez tajemnic

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2014 15:15
Gotowanie stało się w ostatnich latach niezwykle trendy. Nic dziwnego, że wiele osób chciałoby uczynić z tego swoją pracę.
Praca kucharza bez tajemnic
Foto: Glow Images/East News

Liczne programy telewizyjne, popularność poradników z przepisami kulinarnymi, a wreszcie wręcz celebrycki status kilku kucharzy. Tak - to teraz niezwykle ceniony zawód. Jak to jednak z wieloma zajęciami bywa, chętnych są tysiące, a przebić się udaje wąskiemu gronu.
PRZECZYTAJ: Pascal Brodnicki: jedzenie to nie więzienie; nie wyrzekaj się przyjemności!

Grzegorz Łapanowski, Michał Pasternakiewicz, Pascal Brodnicki to szczęściarze. Podpowiedzą wam, jak zostać gwiazdą w zawodzie kucharza?
W poniedziałkowym "Mamy to" sprawdzimy też dla was, dlaczego pociągi PKP nie mają w rozkładach pełnych godzin odjazdu. Zapraszamy od 12.00!
ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Naprawdę wyczesana praca! Jak zostać fryzjerem?

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 15:22
Dobry fryzjer potrafi dokonać prawdziwe cuda, całkowicie zmieniając nasze oblicze. Nic dziwnego, że usługi mistrzów w tym fachu są wysoko wyceniane, a żeby dostać się do popularnych salonów należy wizytę zaplanować z kilkudniowym wyprzedzeniem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Świat modelingu wymaga twardego charakteru

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 18:30
W powszechnej opinii modele i modelki prowadzą wspaniałe życie, w którym muszą jedynie dobrze wyglądać, a reszta przychodzi sama. Podróże w najpiękniejsze zakątki świata, popularność, duże pieniądze - to wszystko kusi miliony młodych ludzi z całego świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Imago Maris: niewidomi żeglarze opływają świat

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2014 09:00
W Polsce od niemal dekady organizowane są rejsy morskie dla osób niepełnosprawnych. - Każdy żaglowiec ma zupełnie inny zapach. Gdy go poczujesz i zapamiętasz, znaczy to, że jesteś zadomowiony - opowiada niewidoma od urodzenia Monika Dubiel, pasjonatka tej dyscypliny sportu.
rozwiń zwiń