Praca kucharza bez tajemnic

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2014 15:15
Gotowanie stało się w ostatnich latach niezwykle trendy. Nic dziwnego, że wiele osób chciałoby uczynić z tego swoją pracę.
Praca kucharza bez tajemnic
Foto: Glow Images/East News

Liczne programy telewizyjne, popularność poradników z przepisami kulinarnymi, a wreszcie wręcz celebrycki status kilku kucharzy. Tak - to teraz niezwykle ceniony zawód. Jak to jednak z wieloma zajęciami bywa, chętnych są tysiące, a przebić się udaje wąskiemu gronu.
PRZECZYTAJ: Pascal Brodnicki: jedzenie to nie więzienie; nie wyrzekaj się przyjemności!

Grzegorz Łapanowski, Michał Pasternakiewicz, Pascal Brodnicki to szczęściarze. Podpowiedzą wam, jak zostać gwiazdą w zawodzie kucharza?
W poniedziałkowym "Mamy to" sprawdzimy też dla was, dlaczego pociągi PKP nie mają w rozkładach pełnych godzin odjazdu. Zapraszamy od 12.00!
ac

Czytaj także

Naprawdę wyczesana praca! Jak zostać fryzjerem?

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 15:22
Dobry fryzjer potrafi dokonać prawdziwe cuda, całkowicie zmieniając nasze oblicze. Nic dziwnego, że usługi mistrzów w tym fachu są wysoko wyceniane, a żeby dostać się do popularnych salonów należy wizytę zaplanować z kilkudniowym wyprzedzeniem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Świat modelingu wymaga twardego charakteru

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 18:30
W powszechnej opinii modele i modelki prowadzą wspaniałe życie, w którym muszą jedynie dobrze wyglądać, a reszta przychodzi sama. Podróże w najpiękniejsze zakątki świata, popularność, duże pieniądze - to wszystko kusi miliony młodych ludzi z całego świata.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Imago Maris: niewidomi żeglarze opływają świat

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2014 09:00
W Polsce od niemal dekady organizowane są rejsy morskie dla osób niepełnosprawnych. - Każdy żaglowiec ma zupełnie inny zapach. Gdy go poczujesz i zapamiętasz, znaczy to, że jesteś zadomowiony - opowiada niewidoma od urodzenia Monika Dubiel, pasjonatka tej dyscypliny sportu.
rozwiń zwiń