Nietuzinkowa elektronika na Audioriver w Płocku

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 18:01
- Muzyka elektroniczna, którą gramy na naszym festiwalu, jest ambitna i przyjazna jednocześnie - mówił w Czwórkowym "Muzycznym Lunchu" Łukasz Napora, rzecznik prasowy festiwalu Audrioriver, którego 12. edycja odbędzie się w dniach od 28 do 30 lipca w Płocku.      
Audio
  • Co w programie festiwalu Audioriver 2017? (Muzyczny Lunch/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Taya Ovod/Shutterstock.com
Sprawdź też:
catz n dogz663.jpg
Duet Catz ’N Dogz: walczymy ze stereotypami

- Audioriver to nie elektronika dyskotekowa, ale też nie taka, przy której człowiek się drapie po głowie i zastanawia, którą nogą miałby ruszyć. Stawiamy na dobrą zabawę - przekonywał Łukasz Napora w rozmowie z Marcinem "Dużym Pe" Matuszewskim. - Na Audioriver 2017 wystąpi około 50 zagranicznych artystów i kilkudziesięciu polskich - zachęcał zaproszony gość.

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce - to tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house'u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip hop. - W tym roku chcemy bardziej zadbać także o cały anturaż festiwalu - podkreślał Łukasz Napora.

Czytaj też:
catz 1200.jpg
Płyta tygodnia. Catz'n'Dogz "Friends of Pets"

Jakie inne atrakcje czekają na festiwalową publiczność w Płocku? Tego dowiecie się, słuchając nagrania całej rozmowy z Czwórki.

Zapraszamy też do wysłuchania całego "Muzycznego Lunchu" z 20.06.2017 <<<

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Marcin "Duże Pe" Matuszewski

Gość: Łukasz Napora (rzecznik prasowy Audioriver)

Data emisji: 20.06.2017

Godzina emisji: 13.16

jsz/jp

Czytaj także

Up To Date Festival. Łamie stereotypy o techno

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 11:00
W "Pierwsze słyszę" Jan Roguz, autor książki "O pasji do muzyki widzianej przez pryzmat białostockiego Up To Date Festival", przekonywał, że muzyką techno i hip-hopową da się zajmować na poważnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eltron John: house i techno są jak jazz i rock

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2017 22:03
- To gatunki stare, które co jakiś czas przeżywają swoją młodość. Staram się nie powodować skojarzeń z jednym brzmieniem. Jest sporo barw i tematów, które lubię, dlatego szukam ścieżek pomiędzy bardzo różnymi rzeczami - mówił w "Klubotece" Eltron John, jedna z bardziej oryginalnych postaci polskiej sceny muzyki tanecznej.   
rozwiń zwiń